Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o.

GSG

Panie "Krzysztof", pracuję od 2000r. oraz rekrutuję pracowników w G.S.G. sp. z o.o. To bzdyry co Pan piszesz, bo w 2010r. i 2011r. w ogóle nie było rekrutacji, a ponadto nigdy żaden Krzysztof nie pracował w tej firmie, a jestem w niej od początku - to już 15 lat. Nie mam pojęcia dlaczego jakiś Krzysiu wypisuje takie hejterskie banialuki. Co chce osiągnąć? W jaki więc sposób mają niby szmacić ludzi? Pani Krzysiu, chyba, że jesteś Pan dłużnikiem wobec którego ta kancelaria skutecznie ściągnęła dług? może dlatego poczułeś się Pan zeszmacony?

artus
@GSG 11.03.2015, 21:26

PREZES GSG pan Stach Dariusz Piotr przyjeżdża do firmy chcąc uzyskać informację która jest chroniona tajemnicą handlową ,gdy jej nie uzyskuje straszy że naśle wszystkie możliwe kontrole.Kim jest człowiek piastujący stanowisko prezesa zarządu?Donosicielem?

Krzysztof

odpuść sobie, szmacą ludzi...

Zostaw opinię o Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o.