Profit Inkaso Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Profit Inkaso Sp. z o.o.

Renata

Polecam tą firmę za profesjonalne podejście do windykacji i 100% zaangażowania w prowadzenie spraw. Miła atmosfera w pracy i przejrzyste zasady wynagradzania są niewątpliwie dużym plusem.

firma budowlana

Współpracę z firmą "Profit Inkaso" oceniam pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

wujek

Firma rzetelna, wiarygodna, z którą bardzo dobrze prowadzi się interesy. Poważny partner w biznesie.

Agnes

Bez zastrzeżeń. Polecam.

Wiesz jak wygląda praca w firmie Profit Inkaso Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!

Zostaw opinię o Profit Inkaso Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit Inkaso Sp. z o.o.