Karman Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Sosnowiec

Opinie o Karman Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

jacek

marvin chyba jestes porąbany że w firmie jest wszystko okej.ANDRZEJ TYLKO ŁAPIE SIĘ NA DARMOSZKE /BARDZO UWIELBIA GOLONKE I KALISKAJĄ

JACEK

pracowalem w tej firmie i mialem obiecane duze wynagrodzenie ,okazalo sie wielkie oszustwo,pan Andrzej obiecuje duzo ,i Mierzwa ktory tylko by chcial wystawiac faktury ,najwieksze oszustwo .TYLKO FIRME ZAMKNAC BO OSZUKUJA LUDZI

marvin

Dobrze wspominam pracę w tej firmie i polecam. Nie mogę zgodzić się z zarzutami osób, które tu tak narzekają na warunki zatrudnienia czy wynagrodzenie. Widzę, że to próba oczerniania na siłę i czysty przejaw frustracji.

Sylwek

czasami czytam opinie i wlasnym oczom nie wierze, dlaczegoludzie tak obczerniaja innych. To chyba wlasna miernota powoduje. Najlepiej kogoś opluc anonimowo i nie ponosić konsekwencji. Panowie chcecie kogoś szkalowac to może nalezy zaczac od siebie.Pozdrawiam wszystkich zgorzkniałych.

Marek

to jakies totalne bzdury i opinie nieudaczników , którzy chca kase bez wysiłku. Znam te firmy i tam wszystko jest ok

Zostaw opinię o Karman Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karman Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe