DwaPlusJeden Sp. z o.o.

Gdańsk

DwaPlusJeden Sp. z o.o.

Opinie o DwaPlusJeden Sp. z o.o.

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w DwaPlusJeden Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

anonymous

Hej Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto pracował lub pracuje w tym biurze jako kadrowa? Chciałabym pójść tam na rozmowę, mam 3 lata doświadczenia w HR, ale tylko 0,5 roku w kadrach i płacach (po ukończeniu studiów podyplomowych z kadr i płac). Jak tam wyglądają zarobki? Osoby z mniejszym doświadczeniem mają szansę?

brick

Często sie mylą. I nie sa dosc poinformowani

ja

a ja mam wręcz odmienne zdanie o tym biurze...reklama nieadekwatna do jakości...

Zostaw opinię o DwaPlusJeden Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DwaPlusJeden Sp. z o.o.