Biuro Rachunkowe D&J s.c. Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa

Adres: Litewska 3/4, 80-719 Gdańsk

NIP: 5832987002 REGON: 220450916

Biuro Rachunkowe D&J s.c. Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa

Opinie o Biuro Rachunkowe D&J s.c. Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa

Uważasz, że o firmie D&J S.C. Biuro Rachunkowe Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe D&J s.c. Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe D&J s.c. Dorota Niedźwiecka Joanna Łapa