Opinie o Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy w Warszawa

Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy
0 0 8 5 1
Natalia Nowy wpis

Mam pytanie czy firma w ogóle potrzebuje nowych pracowników?

Asset Nowy wpis
@Natalia

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Pytanie Nowy wpis

Czy w obrębie jednego działu w Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Asset Nowy wpis
@Pytanie

Nasza firma jest niewielka, więc ma takiej potrzeby ani nawet zbyt dużej możliwości.

pracik

Niesamowicie duża rotacja pracowników,co powoduje chaos w organizacji pracy i bałagan w księgach. Od szefowej nie można uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi, brak współpracy i przepływu informacji. Szefowa nie potrafi w jasny i rzeczowy sposób formułować myśli i wypowiedzi co dodatkowo utrudnia prace, natomiast świetnie potrafi poniżać i obrażać pracowników. Szczerze odradzam pracę w tym biurze.

Tak2Nie

asset
@pracik

Ten kto to napisał, powinien się zastanowić na konsekwencjami swoich oczernień. Jeżeli nie zatrudniam takich osób to właśnie dlatego żeby chronić przede wszystkim interesy moich klientów.

Tak1Nie

figielek

Właścicielką jest starsza Pani (po sześćdziesiątce), która jest bardzo pazerna na pieniądze i jak to się mówi "gdyby mogła to by zjadła spod siebie" Bierze do pracy pierwsze lepsze osoby z ulicy, nie posiadające odpowiedniej wiedzy; trzyma dwa albo trzy miesiące "na czarno" a później wyrzuca nie wypłacając umówionej kwoty. Przestrzegam przed tą Panią i jej firmą. I radzę omijać szerokim łukiem. A klientom których rozlicza szczerze współczuję tego jak jest prowadzona księgowość ich firm.

Tak6Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Cóż można powiedzieć... Atmosfera "cukierkowa" najlepiej słodzić właścicielce i jej ulubienicy. Reszta tak jak w większości biur rachunkowych - wielkie zdziwienie jeśli chcesz iść do domu. Nadgodzin nie płacą. Godziny pracy - nieokreślone. Właścicielka większość życia spędza w biurze (najczęściej na ploteczkach) - więc pracownicy powinni też przebywać w tym czasie w biurze

Tak1Nie

Zostaw opinię o Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie