Opinie o Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska w Warszawa

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 4 czerwca

Asset Nowy wpis

Umowa zależy od doświadczenia i umiejętności kandydata oraz rodzaju stanowiska.

Jaka jest kultura pracy w Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska?

Asset Nowy wpis

Praca w przyjaznej atmosferze bez dress code'u.

Jaka atmosfera panuje w firmie Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 5 lipca. Czy jest rotacja?

Asset Nowy wpis

Jak w każdej firmie czasami zdarza się, że ktoś zmienia pracę ale raczej trudno to nazwać rotacją, pracownicy pracują u nas po kilka lat

Czy w firmie Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska są regularne szkolenia pracownicze?

Asset

Tak, śledzimy na bieżąco rynek szkoleń i dbamy o to, żeby pracownicy mieli dobry dostęp do aktualnej wiedzy

Olga
@Asset

Szkolenia dotyczą jedynie zakresu branży? Czy pracownicy mogą wychodzić z własnymi inicjatywami co do tematyki i czy są możliwe płatne szkolenia zewnętrzne?

@Olga

Szkolenia dotyczą tematyki podatkowej, księgowej, kadrowo-płacowej. Są to szkolenia zewnętrzne. Oczywiście jeżeli jakieś szkolenie będzie przydatne dla naszej działalności to również rozważymy propozycję.

Aleksander
@Asset

Szkolenia są w pełni opłacane przez firmę?

@Aleksander

Tak, szkolenia, na które kieruje firma są opłacane przez firmę

Olga
@Asset

I one odbywają się w godzinach poza pracą?

@Olga

Szkolenia zwykle odbywają się między 9 a 15

Krystyna
@Asset

w godziach pracy rozumiem, nie w weekendy ?

@Krystyna

Szkolenia organizowane są przez firmy zajmujące się organizacją szkoleń, można się zapoznać z ich ofertą w internecie i sprawdzić w jakich godzinach i w jakie dni organizują szkolenia. Te, z których my zwykle korzystamy przeważnie odbywają się w dni robocze.

Wiktoria
@Asset

Ja tylko dopytam dla jasności :) Firma opłaca te szkolenia, na które kieruje, a kiedy np. jako pracownik sama znajdę coś przydatnego, to wtedy mogę liczyć na całość kosztów, czy już tylko część?

@Wiktoria

Jeżeli to jest przydatne dla firmy i zgodne z działalnością firmy to firma opłaca to szkolenie.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy w firmie Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy dogadują się między sobą?

Asset

tak, atmosfera jest bardzo dobra.

Natalia

Mam pytanie czy firma w ogóle potrzebuje nowych pracowników?

@Natalia

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Czy w obrębie jednego działu w Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Asset

Nasza firma jest niewielka, więc ma takiej potrzeby ani nawet zbyt dużej możliwości.

pracik

Niesamowicie duża rotacja pracowników,co powoduje chaos w organizacji pracy i bałagan w księgach. Od szefowej nie można uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi, brak współpracy i przepływu informacji. Szefowa nie potrafi w jasny i rzeczowy sposób formułować myśli i wypowiedzi co dodatkowo utrudnia prace, natomiast świetnie potrafi poniżać i obrażać pracowników. Szczerze odradzam pracę w tym biurze.

asset
@pracik

Ten kto to napisał, powinien się zastanowić na konsekwencjami swoich oczernień. Jeżeli nie zatrudniam takich osób to właśnie dlatego żeby chronić przede wszystkim interesy moich klientów.

figielek

Właścicielką jest starsza Pani (po sześćdziesiątce), która jest bardzo pazerna na pieniądze i jak to się mówi "gdyby mogła to by zjadła spod siebie" Bierze do pracy pierwsze lepsze osoby z ulicy, nie posiadające odpowiedniej wiedzy; trzyma dwa albo trzy miesiące "na czarno" a później wyrzuca nie wypłacając umówionej kwoty. Przestrzegam przed tą Panią i jej firmą. I radzę omijać szerokim łukiem. A klientom których rozlicza szczerze współczuję tego jak jest prowadzona księgowość ich firm.

Cóż można powiedzieć... Atmosfera "cukierkowa" najlepiej słodzić właścicielce i jej ulubienicy. Reszta tak jak w większości biur rachunkowych - wielkie zdziwienie jeśli chcesz iść do domu. Nadgodzin nie płacą. Godziny pracy - nieokreślone. Właścicielka większość życia spędza w biurze (najczęściej na ploteczkach) - więc pracownicy powinni też przebywać w tym czasie w biurze

Zostaw merytoryczną opinię o Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska - Warszawa

Asset sp.j. Wróbel i Śmigowska