Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy

Adres: ul. Ostrobramska 101, Warszawa

Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy

Opinie o Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

pracik

Niesamowicie duża rotacja pracowników,co powoduje chaos w organizacji pracy i bałagan w księgach. Od szefowej nie można uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi, brak współpracy i przepływu informacji. Szefowa nie potrafi w jasny i rzeczowy sposób formułować myśli i wypowiedzi co dodatkowo utrudnia prace, natomiast świetnie potrafi poniżać i obrażać pracowników. Szczerze odradzam pracę w tym biurze.

asset
@pracik 01.04.2015 09:21

Ten kto to napisał, powinien się zastanowić na konsekwencjami swoich oczernień. Jeżeli nie zatrudniam takich osób to właśnie dlatego żeby chronić przede wszystkim interesy moich klientów.

figielek

Właścicielką jest starsza Pani (po sześćdziesiątce), która jest bardzo pazerna na pieniądze i jak to się mówi "gdyby mogła to by zjadła spod siebie" Bierze do pracy pierwsze lepsze osoby z ulicy, nie posiadające odpowiedniej wiedzy; trzyma dwa albo trzy miesiące "na czarno" a później wyrzuca nie wypłacając umówionej kwoty. Przestrzegam przed tą Panią i jej firmą. I radzę omijać szerokim łukiem. A klientom których rozlicza szczerze współczuję tego jak jest prowadzona księgowość ich firm.

Cóż można powiedzieć... Atmosfera "cukierkowa" najlepiej słodzić właścicielce i jej ulubienicy. Reszta tak jak w większości biur rachunkowych - wielkie zdziwienie jeśli chcesz iść do domu. Nadgodzin nie płacą. Godziny pracy - nieokreślone. Właścicielka większość życia spędza w biurze (najczęściej na ploteczkach) - więc pracownicy powinni też przebywać w tym czasie w biurze

Zostaw opinię o Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asset Sp.j. Centrum Finansowo-Podatkowe K. Wróbel i Wspólnicy