Konsart Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Konsart Sp. z o.o.

ali

...jak dasz rade miec na karku 2 lub 3 ''znajomych prezesa'' i nie przeszkadza ci ze pracujesz na nich...polecam ta firme.

pracowałem tam trochę czasu i szczerze mówiąc z pieniędzmi nigdy nie było problemu. Zawsze do 10 wyplacali wypłatę. Z zaliczkami tez nigdy nie było problemu. Jedyny minus jest taki że prezes za dużo płaci gamonia.. Siedzą po kątach ściemniają jak tylko się da. Nie ma tam Jakiś naprawdę dobrych fachowców. Prezes bardzo uczciwy człowiek zawsze pomoże płaci dużo ale ludzi powinien wyrzucić wszystkich i zatrudniać Jakiś naprawdę wykwalifikowanych pracowników.

Artur

Bardzo dobra i rzetelna firma bardzo dobre wynagrodzenie oraz warunki pracy. Wypłacalność firmy zawsze w terminie.

Zostaw opinię o Konsart Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsart Sp. z o.o.