Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia w Gliwice

Kolia Nowy wpis

Bardzo nieuprzejme traktowanie klienta przez panie pracujące w dniu 29.11.2019 roku. Zostałam wyproszona w sposób niegrzeczny z sali operacyjnej. Panie stwierdziły, że właśnie zaczęła im się przerwa i mnie nie obsłużą. Dobre zwyczaje nakazują obsłużyć klienta, który już wszedł. Zachowanie naganne. Głęboki PRL w najgorszej odsłonie.

Czy firma Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia to dobry kandydat na pierwszego pracodawcę? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gliwice 5 Filia
0/5 Na podstawie 0 ocen.