Bts Sp. z o.o.

Inowrocław

Bts Sp. z o.o.

Opinie o Bts Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

jfldjal

A ja pracuję od wielu lat i nie mam powodów do narzekań.

Opak-met to przy tym pikuś,pracować w BTS to dopiero katastrofa płacą jak psu,pracownicy nie sa doceniani drożyzna zwalniają sobie ludzi kiedy chca właściwie wtedy kiedy przestaje sie być "opłacalnym" no albo jak ktoś z rodziny tam zawita no to przecież miejsca trzeba zwolnić porażka nie polecam tej firmy ani do pracy ani do zakupów przyszły pracownik zrobi sobie tylko nadzieje i odejdzie w myśl "nadzieja matką głupich" naprawde nie pisałbym gdyby tak nie było

Zostaw opinię o Bts Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bts Sp. z o.o.