Opinie o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektrin Ino Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrin Ino Sp. z o.o. w Inowrocław

nowy Nowy wpis

Firma od listopada 2019r. ma nowych właścicieli i super sobie radzi, pracownicy zadowoleni, szefostwo na medal, godne warunki pracy i płacy. Wszystko na +, polecam!

ControlTec Nowy wpis

Jak tam chłopaki Balonik Kondonik jeszcze robi grille i spożywa alkohol na nockach? Butelki za garażami się walają A no i nie zostawiać nic w lodówce przed jego zmianą bo do domu weźmie.

Xxxxx Nowy wpis

I zostali nieroby

Jgfv Nowy wpis
@Xxxxx

A ty pewnie jesteś tym z pławina co najwięcej pracuje ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elektrin Ino Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Tabaka ma flaka

TABAKA ZA NAUKĘ SIĘ WEŹ BO CIENIUTKI JESTEŚ JAK GLIZDA OCZERNIASZ WSZYSTKICH W FIMIE ZA PLECAMI POTEM SIĘ PODLIZUJESZ I UDAJESZ DOBREGO KOLEGĘ (usunięte przez administratora) Z DŁUGAMI KOBITA CIE BIJE WYPŁATĘ ZABIERA I PO FIRMIE OD PRACOWNIKÓW KASĘ POŻYCZASZ I NIE ODDAJESZ CHYBA OD TYCH STAR WARSÓW CI SIĘ POPRZEWRACAŁO.

dsadwq
@Tabaka ma flaka

TABSKO JAK TO CZYTASZ TO ODDAJ MI STÓWKĘ ZA PALIWKO BO JUŻ CZEKAM PÓŁ ROKU.

dsaedqw
@Tabaka ma flaka

NA PIWKO ZA 20ZŁ JEST I NA WAKACJE TEŻ A ODDAĆ NIE MA KOMU

Joanna

przetwarzanie danych osobowych w sposób sprzeczny z prawem – czyn zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 49); udostępnianie danych osobom nieuprawnionym - czyn zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (art. 51); zaniedbanie obowiązku zabezpieczenia danych - czyn zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 52); zaniedbanie obowiązku zgłoszenia danych do rejestracji - czyn zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 53).

Pomyśl co piszesz

Przepraszam że się wtrącę w wasze wypowiedzi , lecz Pan może skończyć z o wiele gorszą karą pozbawienia wolności lub pieniężną za upublicznianie danych osobowych oraz oczernianie . Chyba czytał Pan regulamin forum i podczas wystawiania opinii odznaczał pan że go akceptuje, znalezienie Pana po IP to chwila moment dla Policji ponieważ Forum Gowork.pl udostępni policji Pana numer IP jeżeli będzie taka potrzeba oczywiście jeżeli zgłosi to osoba pokrzywdzona na policję, wtedy sprawa trafi do sądu i będzie Pan srogo ukarany czego nie życzę;)

wy barany bez wiedzy

ELEKTRIN INO SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] Lokalizacja Ul. Transportowca 7 88-100 Inowrocław, województwo KUJAWSKO-POMORSKIE Nazwa firmy ELEKTRIN INO SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] Podmiot został wykreślony z właściwego rejestru FIRMA ELEKTRIN SP.ZOO NIE ISTNIEJE OD DŁUGIEGO CZASU.

Joanna

@ Już nie młody, jesteś na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i nie ma tu miejsca na prywatne rozmowy nie na temat. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli jesteś pracownikiem firmy dodaj swoją opinię o pracodawcy. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Joanna

@Zupa z trupa, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli będziesz miał do dodania jakąś konstruktywną opinię na temat firmy, zrób to.

Zupa z trupa

Ludzie co się dzieje na Janikowie (usunięte przez administratora) cukier nawet kradnie bida aż piszczy oddejta mu produkty z lodówki bo nie ma z czego zupy ugotować

Joanna

@Wirha, skąd masz takie informacje? Czy to tylko Twoja opinia? Jeśli nadal pracujesz w tej firmie, może mógłbyś dodać jakieś informacje na temat warunków pracy, atmosfery i wymagań pracodawcy.

Joanna

Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy firma szuka tylko pracowników w Elektrin Ino? Jakie są wymagania, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? @Jfvb co masz na myśli pisząc, że podwyżek nie będzie? Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać na temat firmy? Takie krótkie i ogólne stwierdzenie nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Wirha
@Joanna

Aktualnie nie szuka i ma się ku upadłości.

TABSKO SRABSKO KUCIAPSKO

Tabaka ale ty jesteś nienormalny diesel ;) masz problem do kogoś powiedz a nie się ukrywasz w internecie i downa z siebie robisz. wiem z pewnych źródeł że to ty wypisujesz stale opinie na temat wszystkich z obsługi jak i na nas z elektrinu i pokątnie spiskujesz z świniarzami kto te opinie tutaj wypisuje zacznij od siebie. robotą byś się zajął i nauką bo dużo poprawek po tobie i również niektórzy mówią że sobie rady nie dajesz. PARTACTWO OD KACZMARKA PRZYNIOSŁEŚ I KAŻDY TO POTWIERDZI.

Ptok
@TABSKO SRABSKO KUCIAPSKO

Fachura jak i Niemiec

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Elektrin Ino Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Jfvb

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła podwyżek nie będzie pozdrawiam Rudą małpę z Zafiry

Haverr

Jesli mam byc szczery to ten rudy cymbal ze zmiany "a". Nic nie ogarnia i wypisuje na innych bezsensu wpisy. Jak chcesz to mozemy sie ustawic.

Nykielek Dekielek
@Haverr

Zgadza się

obsługa szczerze

JEŻELI MAMY BYĆ SZCZERZY TO PRACOWNIK ZMIANY (A) TEN NOWY NIC NIE OGARNIA PORAŻKA NORMALNIE MASZYNY PRAWIE CAŁY DZIEŃ KAŻDA Z KOLEI STOI I W JEGO OCZACH WIDAĆ STRACH PRZED ROBOTĄ JEGO POPRZEDNIK JUŻ BYŁ LEPSZY BO COŚ JEDNAK WIEDZIAŁ. NIE POZDRAWIAMY.

A może
@obsługa szczerze

A może to z wami jest jakiś problem. Sami klikacze po panelach i przyciskach, zgrany zespół pijaków i alkoholików. Grzegorz zawsze wszedzie grzebie, Rafał ma ciągle problem, Sławek obeznany w maszynach ale zawsze ma na wszystko (usunięte przez administratora) Nykiel ciągle pijackie chorobowe, Maciej i Jacek wiecznie spanikowany. Macie piękne wózki narzędziowe zacznijcie ich używać, bo niedługo nastąpi reorganizacja i sami bedziecie usuwać proste awarie, a na poważniejsze pojawi się Elektrorem po 3 godzinach od zgłoszenia. I wtedy to inni będą was oceniać i oczerniać, i premie pójdą się walić.

Kutangens
@A może

Cała zmiana to nieroby jeżeli chodzi o obsługę i jeszcze z ucha specjaliście od automatyki walą ile wlezie a on się zna tyle co wasze otyłości

XXX
@obsługa szczerze

GOŚĆ BEZ WIEDZY POTWIERDZAM ZAWSZE BRECHA Z MODELA POZDRAWIAMY GWIEZDNE PAKIETY SOLI

Czego
@obsługa szczerze

Czego sie wydzierasz w tym necie. Nie wiesz do czego służy klawisz Caps lock? Używaj tego samego nicka i tak wszyscy wiedzą kto to.

Xnxx
@Czego

Do roboty nie opinię wypisywać bo czubaka ci utnie starego ptaka

@Xnxx

Kolejny gostek bez pomysłu na nicka, tylko używa najszczęściej oglądanej strony porno. David sądzisz że czubaka nie utnie ci małego ptaka, uważaj jak wyskoczy z ekranu.

Niewykwalifikowany pracownik
@PORNO

Mały ale wariat twoja żonka nie narzeka

@Niewykwalifikowany pracownik

Nie mam już żony, bo lubię takich słodkich chłoptysi jak ty. Będziesz moim biorcą?

Ty pedale
@PORNO

Będziesz moim spermoodbiorcą

@Ty pedale

Bedę doodbytniczym spermodawcą, a w weekendy doustnym spermodawcą. Ze mną zaznasz rozkoszy jakiej nie może dać ci żona skoro jesteś czynnym oglądaczem www.xnxx.com.

Joanna

Czy są tu osoby które miały przyjemność pracować w firmie Elektrin Ino i mogłyby się wypowiedzieć na temat warunków pracy. Kto z użytkowników jest gotów polecić tą firmę jako pracodawcę, a według kogo nie warto tam pracować i jakie są tego powody. Pamiętajmy, że forum służy wyrażaniu opinii na temat pracodawców, a nie prowadzeniu prywatnych dyskusji. Posty niezgodne z regulaminem i łamiące prawo będą usuwane.

Jo tyż Anna
@Joanna

Firma Elektrin Ino nie istnieje. Została zamknięta kilka lat temu, proszę sprawdzić w KRS. Wobec powyższego forum do zamknięcia a wpisy do usunięcia, wszystko zgodnie z regulaminem.

SMALCE W PRALCE

ELO JAK TAM SIĘ NA FOTELACH ŚPI SMALEC SIĘ OD FARELKI TOPI CZUĆ AŻ NA HALI JAK SKWIERCZY

Czego
@SMALCE W PRALCE

Czego sie wydzierasz w tym necie. Nie wiesz do czego służy klawisz Caps lock?

Ptok
@Czego

Gwiezdne tabletkarki do tego służą

Smacznego
@SMALCE W PRALCE

Do smalcu Nykiel dorzuci ze dwa palce i będzie przepyszny smalec ze skwarkami

Skruber

E Ty chlopczyku o ksywce Norbi.Barnej to jeden z lepszych automatykow na pakowni reszta sie przy nim chowa. Tyle co on wie i umie to nikt nie umie

Małpa
@Skruber

Skruber masz chęć na Barneja? Kiedy go ostatnio posuwałeś? Jak jest taki dobry to co on robi jako robol na soli kujawskiej. Nie myl pojęcia "automatyk" z "klikaczem". Klikania po panelu i przyciskach na jednej maszynie po 10 latach to by nawet małpę nauczył. I tak jesteście traktowani. Będziecie mogli się już niedługo wykazać na nowych liniach.

Kilian
@Małpa

Taki cwany to w necie jestes przedstaw sie normalnie a nie sie pod nickiem ukrywasz i zobaczymy czy taki kozak jestes

siur
@Małpa

sam jesteś małpa i to w dodatku skacząca pod stół prezesa jak się grosz nie zgadza

kilian
@Kilian

Sam najpierw zacznij stosować swoje zalecenia. Nic ciekawego na nicka nie przyszło do pustej główki makówki dopóki nie spojrzałeś na producenta maszyny na której pracujesz.

Ptag
@kilian

Tabsko nie domaga z powodu braku erekcji

Pączki nadziane smalcem

Co to za lenie rano na janikowie śpią na fotelach.

Wiha
@Pączki nadziane smalcem

Najwięksi znawcy maszyn pakujących i linii technologicznych na pakowni soli śmiać się chce z tych opowieści jacy to z nich nie fachowcy pójdą na zmiany to się wykażą.

WUERZET
@Pączki nadziane smalcem

Śpiące ogry i okular

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrin Ino Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrin Ino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrin Ino Sp. z o.o.?

Elektrin Ino Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Transportowca 7
    88-100 Inowrocław