Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór w Gdańsk

To miejsce to jakaś kpina. Prezes wciska te same bajki każdemu nowemu pracownikowi, w ogłoszeniu podaje inne stanowisko i wynagrodzenie, a na miejsu dostajesz co innego bez możliwości negocjacji. Tylko spróbuj narzekać... prezes Ciebie zapamięta. Główna księgowa to straszna osoba. Przez nią w ciągu kilku miesięcy zwolniono całą księgowość z ogromnym doswiadczeniem, zatrudniają nowych księgowych i zwalniają po chwili wciskając absurdalne powody, które nie istnieją. Chodzi tylko o to, że główna księgowa nie chce nic robić tylko chce otoczyć się parobkami, aby spijać śmietankę (bo sama nie ma wiedzy księgowej i nie zna systemu). Fatalnie traktuje pracowników, krzyczy, obgaduje. Tu stosuje się zasadę obrażania. Szef i gł. księgowa nie rozmawiają, tylko dąsają się, żeby ostatecznie dać wypowiedzenie. Każdy pracuje tam jak za karę, byle tylko dotrwać do emerytury, lub w przypadku młodszych pracowników, aby znaleźć lepszą pracę. To jest zwyczajna spółdzielcza (usunięte przez administratora) Dopóki prezes i główna księgowa będą tam rządzić, to miejsce omijajcie szerokim łukiem, bo skończycie u psychologa w poszukiwaniu pomocy.

Jak już przytaczasz osoby o tym 20-letnim stażu to powiedz mi proszę czy występują przy tym jakieś podwyżki, które uwzględniałyby te wspomniane lata? Jak na razie aktualnych ofert od spółdzielni nie widzę, była tylko chyba dla kierownika, bo o niej pisali, a tak to nie ma jak na razie rotacji?

Akusia

Praca z fajnymi ludźmi, Prezesi są na poziomie, inteligentni , chcą dla pracowników jak najlepiej, starają się, aby wszyscy byli zadowoleni i bardzo sprawnie zarządzają Spółdzielnią .

@Akusia

Hej, hej. :) czy piszesz to od strony biura może? widzę po wpisach, że sporo osób interesowało się praca kierownika. ja potrzebuje czegoś przy administracji. Jakie macie zapotrzebowanie? i ogólna strukturę? Księgowa przypuszczam, że jest a co z reszta?

AD

To jak mnie potraktowali nie życzę nikomu. Za 5 dni miałem zacząć tam pracować. Koordynator ds technicznych. Jestem na wypowiedzeniu u obecnego pracodawcy, zadzwoniłem dziś do spółdzielni żeby umówić się na badania. Usłyszałem, że jednak nikogo nie potrzebują. Brak mi słów, zostałem przez nich bez pracy!!!

@AD

Takie działania z ich strony już się powtórzyły, niestety. Bawią się ludźmi i nie ma znaczenia, ze nie masz za co przeżyć.

Witam serdecznie, czy można prosić o najnowsza opinie względem pracy admiratora budynków? Właśnie udało mi się natrafić na aktualną ofertę, w której podano przedziały placowe liczone do 6 500 zł. zastanawiam się na ile uważacie taka prace za adekwatną co do oferowanych teraz zarobków?

Karla Rossi Nowy wpis

Niestety, główny prezes nie potrafi zarządzać ludźmi. Ciągle rotacje i zwolnienia. Egocentryk przekonany o swojej nieomylności ciągnie tę firmę na (usunięte przez administratora). Ludzie mają dosyć, na koryqtzrach gadają o (usunięte przez administratora) księgowość to tylko przykład. Ludzie, którzy zostali- uciekajcie póki możecie.

Adka Nowy wpis

Jakoś szerzej o warunkach pracy przy tym napiszesz? jak tak to czytam to nie wiem nawet z perspektywy którego stanowiska stawiana jest ta ocena, jaki to dział? Chce się dowiedzieć w którym w ten sposób atmosfera jest właśnie tak oceniana i gdzie ewentualnie może być nieco lepiej? Z czego w zasadzie może wynikać taka kultura pracy, że o dołkach piszecie?

Akusia

@Akusia

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór na stanowisko Kierownik Działu Technicznego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zgadzam się z Twoją opinią. Atmosfera niefajna ale nie z winy pracowników tylko prezesa i głównej. W porządku jest tylko zastępca prezesa i to On powinien zostać prezesem!!!!!! Wtedy atmosfera się oczyści i nastanie normalność!

Zgadzam się w 100%,miejsce okropne. Brak szacunku do pracowników, ciągłe obgadywanie pracowników nawet tych starych z ok 20 letnim stażem, wyśmiewanie ich. Obrzydliwe!!!(usunięte przez administratora)i manipulanci.

obserwator

zatrudnienie na okres próbny - pracownik nie spełnił minimalbych oczekiwać pracodawców. Wątki osobiste są poza merytoryką, każdy ma swoje osobiste przemyślenia - niekoniecznie trafne i prawdziwe. Minimu wiedzy, minimum zaangażowania - maksymum oczekiwania.

Jeśli już o rozmowach była mowa to jak wyglądała ta na kierownika z działu tech? widzę, że jedna Pani pytała o to stanowisko, oferta jest na takim portalu o miesiąc już wygasła. Tylko jedna osoba jest potrzebna do tej funkcji? Opiszecie mi ten dział? Chodzi mi o prace podległych pracowników

AD

ooo
@AD

Żartujesz? :( Nic więcej nie powiedzieli, nie próbowali się tłumaczyć jakoś? Nie zaproponowali ci przeniesienia terminu rozpoczęcia pracy chociażby? Dziwne bardzo, jakbyś nie zadzwonił w sprawie tych badań, to ciekawe czy by się odezwali, że jednak nic z tego. PS ktoś z was miał podobnie, że firma zrezygnowała ze stanowiska po przyjęciu was do pracy? Sama chciałam aplikować do działu księgowości, ale teraz już sama nie wiem

@ooo

Nie polecam. Oczywiście były już takie sytuacje. a do działu księgowości lepiej nie aplikuj bo tam ciągła rotacja.

Mesio
@AD

Masakra.. Też się zastanawiałem czy nie wysłać ale sobie darowałem Bo Kiedyś byłem w innej spółdzielni na rozmowie i wyczułem że jakaś mina I do Spółdzielni mam mieszane uczucia zarówno od strony ewentualnej pracy u nich jaki administrowani nieruchomosciami, Relikt Prehistoryczny

@AD

Na jakie benefity można liczyć w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór?

Ex

Żadne, nie ma ani benefitów, ani premii, ani pakietu medycznego

Iza

Właśnie jest nabór, księgowa (samodzielna) 6,5 - 7,3 tys. brutto. To jest to wynagrodzenie dla studentki, @księgowa? :) Ja tymczasem reflektuję na posadę kierownika działu technicznego. Nie mam dzieci, więc w zasadzie zero benefitów, ale zarobki 8,5 - 10 tys. brutto. Ktoś może mi je potwierdzić? Wymagają użycia własnego auta za rozliczeniem, czy dają służbowe i jakie?

księgowa

Pracodawca chyba szuka frajera bo za takie wynagrodzenie to może co najwyżej przyjąć studentkę 4go roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór - Gdańsk

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór?

Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór
  • Rodakowskiego 3 A