Opinie o Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński w Ruda Śląska

Mara

Pracodawca (Zbigniew Brajdlich, Sorbchem z siedzibą w Rudzie Śląskiej) kombinuje jak koń pod górkę, żeby tylko nie płacić pracownikowi - staże, dofinansowanie stanowiska itp., wszystko z pośrednika. A jak się już kończy okres pracy charytatywnej to tylko najniższa krajowa, choć było obiecywane więcej przez współwłaściciela. Nawet stali, długoletni pracownicy szału nie mają, choć dzięki nim funkcjonuje jeszcze ta firma. Jedyne dodatkowe pieniądze to za nadgodziny, których nie brakuje przed audytem. Nadgodzin nie brakuje, bo o pieniądze za nie ciężko się doprosić, podczas gdy prezes przyjeżdża nowiutkim suvem z salonu Mitsubishi, w których się lubuje. Prezesi biorą nieopłacalne zlecenia i czasem doplacają do nich, choć pracownicy odradzają takich zleceń, mając większą wiedzę o tym co ile kosztuje i czy warto. Gdyby to oni przejęli firmę to może by im się jeszcze udało ją wyciągnąć, bo tak to zmierza ku upadłosci przez takie zarządzanie. Jedyny plus to brak kontroli ze strony szefów. Po prostu robota ma być zrobiona, a oni się nie wracają. Chyba, że się zbliża okres wypłaty to prezes wymyśla różne dziwne rzeczy. Ogólnie odradzam, bo dalej nie otrzymałam należących mi się pieniędzy i raczej już ich nie zobaczę.

Sznela1
@Mara

Mara, współczuję, bo coś o tym wiem. Mam prośbę, czy mogę się Ciebie poradzić w pewnej sprawie związanej z tą firmą? Proszę o kontakt na priv sznela1@wp.pl

?
@Sznela1

Beata, to Ty?

@Mara

Jakie to jest śmieszne. Skoro ci się należą to idziesz do sądu i tyle a nie wylewasz tutaj żale. Dajesz się zrobić na własne życzenie.

Anon Nowy wpis
@Mara

Tak jak wyżej, ale teraz lubuje się w Volvo. Generalnie januszex, lepiej zarobicie w McDonaldas, będzie też mniej stresu

Lopez Nowy wpis

Mój staż pracy to 17 mc. Praca na 1 zmianę z możliwością wyjazdów służbowych i dodatkowych nadgodzin. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, bardzo dobra atmosfera. Dla mnie z minusów to brak ubezpieczenia grupowego, przynajmniej tak było jeszcze w kwietniu 2022. Odnośnie wcześniejszych komentarzy, w umowie dwie strony zgadzają się na jej warunki, w "Sorbchem" zawsze można je renegocjować. To jest portal do wyrażania opinii o zakładzie pracy, a nie do komentowania co szef ma w garażu.

Anna Nowy wpis

Firma jak każde inne pseudoeko. Byle wyszedł papier i faktura. Zaś to że na tym papierze bzdury pisane pod klienta a nie zgodnie z otrzymanymi wynikami to standard. Problem jest w tym że nawet audytorzy z PCA o tym procederze wiedzą i uczestniczą. Najlepsze wyniki mają te firmy(klienci) które najwięcej płacą. Nie ważne że systemy np. odpylające serwis ostatnio widziały gdy były montowane, wyniki takie wychodzą z pod klawiatury jak by były na bieżąco serwisowane. Ot taki pic dla RDOŚ czy WIOŚ. Bo gdyby robić tak zgodnie ze sztuką to by te wszystkie manufaktury padły. Ach no i najważniejsze nie liczcie że się czegoś dorobicie. Zgodnie z zasadą że prezes i przyjaciele królika mają się dorobić a reszta małych indian niech za drobne tyra. Odradzam…nawet CF więcej płaci za 8h pełnej dniówki.

Natalia Nowy wpis

Czy nadal specjalista ds. ochrony środowiska może mieć tylko średnie wykształcenie? Parę lat temu szukali do badań kotłów, wymagali prawka kat. B, a co lepsze, szukali przez urząd pracy. To jest łatwa praca, nie dla inżynierów?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. pomiarów emisji gazów odlotowych / pomiarów środowiska pracy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anita

Może znajdzie się ktoś mający aktualne informacje o firmie? Nawet w internecie nic nie mogłem znaleźć.

Zainteresowana

A jak wygląda staż w tej firmie? Można faktycznie się czegoś nauczyć?

Zażenowanie

Brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka. Płaca mierna, najniższa krajowa. O jakimkolwiek rozwoju lub podwyższce nie ma co liczyć. Szefostwo mydli oczy i jedynie co poklepie po plecach. Uciekać od tej firmy! Panie Zdzisławie, wstyd...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Badań Środowiska Sorbchem Arkadiusz Ciepliński
  • Kokotek 4