Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol

Gliwice

Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol

Opinie o Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol

Co nowego w Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Zainteresowana

A jak wygląda staż w tej firmie? Można faktycznie się czegoś nauczyć?

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol?

Zażenowanie

Brak jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka. Płaca mierna, najniższa krajowa. O jakimkolwiek rozwoju lub podwyższce nie ma co liczyć. Szefostwo mydli oczy i jedynie co poklepie po plecach. Uciekać od tej firmy! Panie Zdzisławie, wstyd...

Mara

Pracodawca (Zbigniew Brajdlich, Sorbchem z siedzibą w Rudzie Śląskiej) kombinuje jak koń pod górkę, żeby tylko nie płacić pracownikowi - staże, dofinansowanie stanowiska itp., wszystko z pośrednika. A jak się już kończy okres pracy charytatywnej to tylko najniższa krajowa, choć było obiecywane więcej przez współwłaściciela. Nawet stali, długoletni pracownicy szału nie mają, choć dzięki nim funkcjonuje jeszcze ta firma. Jedyne dodatkowe pieniądze to za nadgodziny, których nie brakuje przed audytem. Nadgodzin nie brakuje, bo o pieniądze za nie ciężko się doprosić, podczas gdy prezes przyjeżdża nowiutkim suvem z salonu Mitsubishi, w których się lubuje. Prezesi biorą nieopłacalne zlecenia i czasem doplacają do nich, choć pracownicy odradzają takich zleceń, mając większą wiedzę o tym co ile kosztuje i czy warto. Gdyby to oni przejęli firmę to może by im się jeszcze udało ją wyciągnąć, bo tak to zmierza ku upadłosci przez takie zarządzanie. Jedyny plus to brak kontroli ze strony szefów. Po prostu robota ma być zrobiona, a oni się nie wracają. Chyba, że się zbliża okres wypłaty to prezes wymyśla różne dziwne rzeczy. Ogólnie odradzam, bo dalej nie otrzymałam należących mi się pieniędzy i raczej już ich nie zobaczę.

Sznela1
@Mara 04.01.2017 11:02

Mara, współczuję, bo coś o tym wiem. Mam prośbę, czy mogę się Ciebie poradzić w pewnej sprawie związanej z tą firmą? Proszę o kontakt na priv sznela1@wp.pl

Zostaw opinię o Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sorbchem Centrum Badań Środowiska Magdalena Wasilewicz-Kowol