PP-EKO Sp. z o.o.

Opinie o PP-EKO Sp. z o.o.

P

Bardzo sobie chwale prace w grupie PP-EKO. Stabilność, fajne projekty, rozwój poza granicami kraju i duuużo nauki.

Rr

Pracuje w tej firmie i dziwie sie. Zespół fajny, a firma prowadzona przez wymagajacych pasjonatow, z wizja.Traktuja ludzi po partnersku, ale wymagaja. To moze stresowac. Teraz tez sie uspokoilo jak podziekowali jednemu z dyrektorow, ktory wprowadzal kult korpo- pracocholizmu. Co do sposobu dzialania: Wszystko na umowe o prace. Jak jest ciaza to nie robia zadnych problemow, a dziewczyny chca wracac do pracy. Generalnie: Firma robi niesamowite rzeczy. Duzy wzrost firmy, inwestuja, ale bardzo male zmiany kadry.

MR

Praca po godzinach za darmo 8-18, wieczne pretensje i tragiczny klimat współpracy z szefostwem. Jedyny plus - świetna załoga, tylko dzięki nim ta firma działa.

A
@MR 11.12.2014 22:30

A kiedy ta praca za darmo i po godzinach? Jak o 17 nikogo juz nie ma w biurze? ;) Fajna firma i fajni ludzie.

Zostaw opinię o PP-EKO Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PP-EKO Sp. z o.o.