Cost Cutters Sp. z o.o.

Adres: Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 2, 01-015 Warszawa

NIP: 5272546000 KRS: 0000277204

Cost Cutters Sp. z o.o.

Opinie o Cost Cutters Sp. z o.o.

Zula

Nie polecam tej firmy... praktycznie nikt tam nie pracuje, wszyscy pracownicy odchodzą, bardzo bardzo niskie zarobki bądź żadne. Szef najchętniej by chciał przyjmować stażystów na praktyki bez perspektyw dalszej pracy .. chyba, że za darmo!!! Nadgodziny również są miłe widziane i oczywiście darmowe...

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Cost Cutters Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Cost Cutters Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cost Cutters Sp. z o.o.