ALLcom Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o ALLcom Sp. z o.o.

allcom

@allcom 09.11.2015 07:16
Uwaga! Firma nie wypłacalna. Nie płaci pracownikom.

to czemu ja nic o tym nie wiem? kasa zawsze na czas jest

pracowik
@allcom 09.11.2015 07:16
Uwaga! Firma nie wypłacalna. Nie płaci pracownikom.

Firma jak najbardziej OK. Wszystko na czas placone. Skąd negatywne opinie nie mam pojecia.

Mark

Ponoć firma sprzedana jakimś gościom na Malcie ( Ruskim????)Czy to prawda???

Zbyszek

z firmą Allcom mieliśmy niestety do czynienia poprzez naszego klienta. Chodziło o sprowadzenie kontenera z Ameryki Południowej. Zanim załatwili kontener trwało to ... ponad 3o dni !!! Tak firma ta potrzebowała ponad miesiąc czasu aby podstawić kontener po gotowy towar !!! Kontakt absolutnie nieprofesjonalny i ze szkodą dla klienta ! Odradzam absolutnie zlecanie tej firmie większych kontraktów.

gorillas

a ja mam pytanko?? nie wiesz moze czy wyjebali juz z firmy ta glupia ksiegowa??? jak to na nia mowili?? (bezpiecznie z Vatem)??

oportunista

Wlasnie dowiedzialem sie o kolejnych odejsciach z Allcomu - chyba [usunięte przez moderatora] bokami juz robi - ta firma to juz tragedia. Chyba czas na wielkie zmiany - Idz juz kobieto na emeryture - moze syn jakos dzwignie ten ciezar.

oportunista

Post chwalebny napisał uzytkownik Ania... a w tresci czytamy :miałem okazje..... interesujace zagranie marketingowe :( Fima moze i ok. natomiast Pani Prezes powinna odpowiadac za mobbing, odzywki, ton i krzyki to codziennosc - ta kobiete chyba powinno sie leczyc. Napewno nie powinna zarzadzac ludzmi. Choc na spotkaniach w gronie firm z branzy jej pojawienie to niezły kabaret pomijam stroje, bo to kwestia gustu.

Zostaw opinię o ALLcom Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLcom Sp. z o.o.