Opinie o Fanex Trade Sp. z o.o. w Reda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fanex Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fanex Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fanex Trade Sp. z o.o. w Reda

Tamara Nowy wpis
Inne

Pisał niżej ktoś że dawniej było to 13,80 zł za godzinę ale chyba teraz to jest więcej, co nie. Jaką stawkę macie za godzinę i czy mieliście ją regularnie podnoszoną? A ciekawe czy wiecie jak stawka godzinowa czy jest presja na wyrobienie akordu.

pytanie Nowy wpis
Kandydat

na jakie warunki może liczyć przedstawiciel?

Kowal Nowy wpis

Na początek dostajesz na zlecenie 13,80 zł na godzinę dla ludzi co mają uprawnienia UDT większość pracowników wogole ich nie posiada więc przydała by się inspekcja pracy żeby to zobaczyła. (usunięte przez administratora)Nie wypłacili mi ostatniego dnia pracy, więc ludzie nie idźcie tam bo kto by chciał robić za 13,80 zł mając UDT i przymuszanie do nadgodzin aha i jeśli ktoś jest nowy to niech się nie pyta jak czegoś nie wie bo usłyszy odpowiec kierownika " ja tak powiedziałem Tak ma być "

Irena Nowy wpis
@Kowal

Czyli nieciekawa firma. Ale czy oni wymagają tych uprawnień? Może nie, dlatego większość pracowników ich nie posiada? A co do braku wypłaty za ostatni dzień - nie zostawiaj tak tego. To są Twoje pieniądze.

Sylwia
Inne

Znajomość jakich konkretnie języków będzie atutem w procesie rekrutacji do Fanex Trade? Być może jest tutaj obecny ktoś, mogący opowiedzieć coś więcej o firmie i nowych projektach jakimi się zajmuje.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Presales Specialist
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Fanex Trade Sp. z o.o. - Reda

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fanex Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fanex Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fanex Trade Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.