Unto.Pl. S.C. R. Rutkowski A. Radziszewski

Wasilków

Opinie o Unto.Pl. S.C. R. Rutkowski A. Radziszewski

JR

Uwaga!!! NIEUCZCIWA firma. Otóż po 30 dniach uchylania od zwrotu pieniędzy z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość sprzedający zwrócił jedynie część zapłaconej ceny, tylko 297 PLN, gdy za towar zapłaciłem 312,50 PLN. Wartość towaru wynosiła 297 PLN, koszt wysyłki 13 PLN, pobranie 2,50 PLN - a więc Sprzedający przywłaszczył sobie bezpodstawnie 15,50 PLN. USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Art. 32. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

Ewa
@JR 07.05.2015 23:25

Po pierwsze odesłałeś niekompletny towar i dlatego. Sprawa już dawno wyjaśniona. Po drugie tutaj oceniamy pracodawców a nie produkty tego sklepu www.tomcio.pl

Zostaw opinię o Unto.Pl. S.C. R. Rutkowski A. Radziszewski - Wasilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unto.Pl. S.C. R. Rutkowski A. Radziszewski