Sonet Sobala Mariusz

Opinie o Sonet Sobala Mariusz

Klient

Potwierdzam - nadajnik zniknął i internet nie działa - porażka! Firma krzak

Byly klient

NIE POLECAM! Odłączyli mi internet bo przestał działać nadajnik na bloku. na rynku sa lepsze firmy

Robert
@Byly klient 27.02.2015 22:31

Jak najbardziej polecam. Miałem wcześniej internet z konkurencyjnej firmy i były częste przerwy. Tutaj się to nie zdarza. POLECAM

Miluska

Mialam neta z SONET , raczej kiepsko to chodzilo ciagle przerwy i male transfery , p2p zablokowane , teraz mam UPC i dziala idealnie. Ogolnie nie polecam netu radiowego !!!!!

Zostaw opinię o Sonet Sobala Mariusz - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonet Sobala Mariusz