Opinie o Homenet Technologies Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Homenet Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Homenet Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Homenet Technologies Sp. z o.o. w Białystok

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ALIANEK z Warszawskiej

Jedne wielkie (usunięte przez administratora) awarie co chwilę słaba predkość mimo nowego routera obsługującego standardy ac , początkowo predkosć download ( jak w umowie do 300mb/s) , routera osiagi po wifi są ~~180 ( akceptowalne ) , po dwóch miesiacach walenie w (usunięte przez administratora) przez firmę gdzie osiągi spadaja do 50-60mb/s . Podczas awarii nie mozna nigdy sie dodzwonić a "SPEC" techniczny jest mądry tylko przez telefon by zbyć klienta, bo jego wiedza oscyluje blizko zeru . Nie pozdrawiam.

Karol

Jak dla mnie jeden z lepszych dostawców internetu i TV w Białymstoku. Wolę zapłacić kilka zł więcej i mieć lokalnego dostawcę z biurem w Białymstoku i ludźmi, z którymi da się bez problemu dogadać, niż ciągać się z Netiami czy innymi Vectrami z durnymi ofertami typu "internet do 150Mb/s WiFi" dla paru złotych mniej z zapychającym się wieczorami łączem, pomijając fakt, że często sami nie wiedzą, gdzie mają światłowody....

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Homenet Technologies Sp. z o.o. na część etatu?

Karol

Jarosław
@Karol

Fajnie, że jako klient masz dobre zadnie o firmie. Widziałem, że zajmują się także telefonią komórkową. Czy korzystasz także z tego typu usług?

Joanna Nowy wpis
@Karol

Nie polecam

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Homenet Technologies Sp. z o.o.?

ALIANEK z Warszawskiej

None
@ALIANEK z Warszawskiej

Jak w Warszawie macie prędkość światła to po (usunięte przez administratora) tu przyjechał. Pewnie awarii wyszukać

Abysso Nowy wpis
@None

Widzę ktoś czytać nie umie. Ulice Warszawską pomylił z Warszawą. Może właśnie takich pracowników ma ta firma? Dużo by to tłumaczyło.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Homenet Technologies Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Homenet Technologies Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Homenet Technologies Sp. z o.o.?

Aneta

Na jaki adres można nadsyłać cv?

Internet i firma typu Krzak. Jeżeli szukacie jakości, dobrej obsługi klienta i stabilnego łącza omijajcie tą pseudo firemkę szerokim łukiem. Uwazajcie na pozytywne komentarze, to wykupione boty lub osiedlowe Sebixy którzy są głównymi odbiorcami ich "usług"

Internet to padaka. W umowie 30/30 a faktycznie jest 1/30. Spadki wieczorami, lagi takie ze zapomnijcie o graniu w jakie kolwiek gry. Tak juz od kilku dobrych miesiecy. Serwis olewa i zwala wszystko na router. Omijajcie szerokim łukiem.

Boćki

Internet to totalna porażka u nich. Nie polecam.

Teresa

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Homenet Technologies Sp. z o.o. Jak tam teraz wygląda sytuacja? Czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników?

Upierdliwy klient 9999999

Pracownicy w tej firmie mają gdzieś swojego klienta któremu zepsuli całkowiecie odbiór telewizji ( tak do teraz od pół miesiąca nie mam telewizji pomimo 3 prób naprawy). Na umawianą wizytę spóźniają się conajmniej godzinę bez informormacji o możliwości spóźnienia. Podczas rozmowy przez telefon pan "Magik" wykazuje się szczytem bezczelności, iż prosze go aby przyjechał do naprawy (mimo że był u mnie parę razy i nic to nie dało innnymi słowy "mam cię gdzieś... płać" nie umiem tego naprawić, żyj z usterką i płać). Mówi że będzie tego dnia o tej godzinie... nie ma go w ogóle... kolejny dzień to samo itd. Nie polecam tej firmy, czekam aż skończy się umowa i tyle.

Andrzej Z.
@Upierdliwy klient 9999999

LOL. Kup normalny telewizor a nie Mante z Jurowieckiej :p heh. U mnie TV Sony chodzi, mam FULL HD. Jest super. W Elpos jakosc tragedia, tutaj mam tez nagrywarke. Polecam.

Robert

Nie polecam. Dość częste awarie i bardzo trudny kontakt z Biurem Obsługi. I nie chodzi o problemy techniczne, ale o ignorancję osób, odbierających telefony. Stosowana jest tu niedopuszczalna konwencja rozmowy, polegająca na krzyku i próbach obrażania klienta. Właściwie trudno sobie wyobrazić jak z taką postawą pracowników, ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku? Najpoważniejszym jednak problemem jest niski transfer Internetu, bez względu na pakiet. Interwencje ze strony klientów, nic nie dają. Klient płci za szybkie łącze i męczy się z żółwią transmisją, oczekując cierpliwie na zakończenie umowy. Jeśli ktoś ceni sobie komfort życia i nie chce przeżywać niepotrzebnych stresów, to HomeNet, powinien omijać.

xlaufer
@Robert

Nie pi3rdol kacapołów. Homenet wymiata względem szybkości łącza i cenami pakietów. Wybierz Dipol, Kobę lub zaj3bisty światłowód od Orange to pogadamy.

wecher
@xlaufer

Albo Vectre :)

Michał

W razie jakichkolwiek pytań oraz chęci zapoznania się z najnowszą ofertą indywidualną, zapraszam do kontaktu: 699-677-088 Michał

Izabela
@Michał

A czy jesteś osobą, która pracuje w firmie Homenet Technologies z Białego Stoku? Wiele osób, których interesuje ta firma bardzo często sięga po informacja właśnie z tego portalu, wobec tego może mógłbyś i tu odpowiedzieć na parę pytań odnośnie pracy w tej firmie? Interesuje mnie przede wszystkim atmosfera jaka panuje w Homenet.

Jan

@Robert W jaki dokładniej sposób objawiła się "ignorancja" o której mówisz? I w jaki sposób zostałeś obrażony przez pracownika firmy Homenet? Ważną kwestią jest fakt, czy próbowałeś to firmie zgłaszać? Jeśli tak to powiedz proszę co w odpowiedzi otrzymałeś oraz jak udało się tę sytuację rozwiązać.

marian

Ogolnie nie ma co narzekac, internet smiga jak nalezy. Przez rok jedna awaria, ale okazalo sie, ze to administracja wylaczyla bezpieczniki w piwnicy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Homenet Technologies Sp. z o.o. - Białystok

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Homenet Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Homenet Technologies Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Homenet Technologies Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świętojańska 13/2
    15-082 Białystok
  • NIP: 5422758029 REGON: 52122903 KRS: 0000111677

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Homenet Technologies Sp. z o.o.