Homenet Technologies Sp. z o.o.

Adres: Świętojańska 13/2, 15-082 Białystok

NIP: 5422758029 REGON: 52122903 KRS: 0000111677

Homenet Technologies Sp. z o.o.

Opinie o Homenet Technologies Sp. z o.o.

Upierdliwy klient 9999999

Pracownicy w tej firmie mają gdzieś swojego klienta któremu zepsuli całkowiecie odbiór telewizji ( tak do teraz od pół miesiąca nie mam telewizji pomimo 3 prób naprawy). Na umawianą wizytę spóźniają się conajmniej godzinę bez informormacji o możliwości spóźnienia. Podczas rozmowy przez telefon pan "Magik" wykazuje się szczytem bezczelności, iż prosze go aby przyjechał do naprawy (mimo że był u mnie parę razy i nic to nie dało innnymi słowy "mam cię gdzieś... płać" nie umiem tego naprawić, żyj z usterką i płać). Mówi że będzie tego dnia o tej godzinie... nie ma go w ogóle... kolejny dzień to samo itd. Nie polecam tej firmy, czekam aż skończy się umowa i tyle.

Andrzej Z.
@Upierdliwy klient 9999999 01.12.2018 09:18

LOL. Kup normalny telewizor a nie Mante z Jurowieckiej :p heh. U mnie TV Sony chodzi, mam FULL HD. Jest super. W Elpos jakosc tragedia, tutaj mam tez nagrywarke. Polecam.

Robert

Nie polecam. Dość częste awarie i bardzo trudny kontakt z Biurem Obsługi. I nie chodzi o problemy techniczne, ale o ignorancję osób, odbierających telefony. Stosowana jest tu niedopuszczalna konwencja rozmowy, polegająca na krzyku i próbach obrażania klienta. Właściwie trudno sobie wyobrazić jak z taką postawą pracowników, ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku? Najpoważniejszym jednak problemem jest niski transfer Internetu, bez względu na pakiet. Interwencje ze strony klientów, nic nie dają. Klient płci za szybkie łącze i męczy się z żółwią transmisją, oczekując cierpliwie na zakończenie umowy. Jeśli ktoś ceni sobie komfort życia i nie chce przeżywać niepotrzebnych stresów, to HomeNet, powinien omijać.

xlaufer
@Robert 12.01.2018 15:52

Nie pi3rdol kacapołów. Homenet wymiata względem szybkości łącza i cenami pakietów. Wybierz Dipol, Kobę lub zaj3bisty światłowód od Orange to pogadamy.

wecher
@xlaufer 27.04.2018 17:14

Albo Vectre :)

Michał

W razie jakichkolwiek pytań oraz chęci zapoznania się z najnowszą ofertą indywidualną, zapraszam do kontaktu: 699-677-088 Michał

Izabela
@Michał 07.06.2018 19:38

A czy jesteś osobą, która pracuje w firmie Homenet Technologies z Białego Stoku? Wiele osób, których interesuje ta firma bardzo często sięga po informacja właśnie z tego portalu, wobec tego może mógłbyś i tu odpowiedzieć na parę pytań odnośnie pracy w tej firmie? Interesuje mnie przede wszystkim atmosfera jaka panuje w Homenet.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Jan

@Robert W jaki dokładniej sposób objawiła się "ignorancja" o której mówisz? I w jaki sposób zostałeś obrażony przez pracownika firmy Homenet? Ważną kwestią jest fakt, czy próbowałeś to firmie zgłaszać? Jeśli tak to powiedz proszę co w odpowiedzi otrzymałeś oraz jak udało się tę sytuację rozwiązać.

marian

Ogolnie nie ma co narzekac, internet smiga jak nalezy. Przez rok jedna awaria, ale okazalo sie, ze to administracja wylaczyla bezpieczniki w piwnicy. Polecam

Zostaw opinię o Homenet Technologies Sp. z o.o. - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homenet Technologies Sp. z o.o.