Homenet Technologies Sp. z o.o.

Białystok

Homenet Technologies Sp. z o.o.

Opinie o Homenet Technologies Sp. z o.o.

Michał

W razie jakichkolwiek pytań oraz chęci zapoznania się z najnowszą ofertą indywidualną, zapraszam do kontaktu: 699-677-088 Michał

Jan

@Robert W jaki dokładniej sposób objawiła się "ignorancja" o której mówisz? I w jaki sposób zostałeś obrażony przez pracownika firmy Homenet? Ważną kwestią jest fakt, czy próbowałeś to firmie zgłaszać? Jeśli tak to powiedz proszę co w odpowiedzi otrzymałeś oraz jak udało się tę sytuację rozwiązać.

Robert

Nie polecam. Dość częste awarie i bardzo trudny kontakt z Biurem Obsługi. I nie chodzi o problemy techniczne, ale o ignorancję osób, odbierających telefony. Stosowana jest tu niedopuszczalna konwencja rozmowy, polegająca na krzyku i próbach obrażania klienta. Właściwie trudno sobie wyobrazić jak z taką postawą pracowników, ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku? Najpoważniejszym jednak problemem jest niski transfer Internetu, bez względu na pakiet. Interwencje ze strony klientów, nic nie dają. Klient płci za szybkie łącze i męczy się z żółwią transmisją, oczekując cierpliwie na zakończenie umowy. Jeśli ktoś ceni sobie komfort życia i nie chce przeżywać niepotrzebnych stresów, to HomeNet, powinien omijać.

xlaufer
@Robert 12.01.2018 15:52

Nie pi3rdol kacapołów. Homenet wymiata względem szybkości łącza i cenami pakietów. Wybierz Dipol, Kobę lub zaj3bisty światłowód od Orange to pogadamy.

marian

Ogolnie nie ma co narzekac, internet smiga jak nalezy. Przez rok jedna awaria, ale okazalo sie, ze to administracja wylaczyla bezpieczniki w piwnicy. Polecam

Zostaw opinię o Homenet Technologies Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homenet Technologies Sp. z o.o.