counter
3 4 21 5 1
Ewa Nowy wpis

Cześć, poniżej było pytanie odnośnie tego na jaki adres można nadsyłać CV. Na ich stronie znalazłam dwa adresy email. Jeden był do serwisu a drugi do biura. Podsyłam ten do biura bo podejrzewam, że tam można właśnie się z tym zwracać. biuro@home-net.pl Może komuś się przyda.

TakNie
Aneta Nowy wpis

Na jaki adres można nadsyłać cv?

Czas noris Nowy wpis
Klient

Omijajcie z daleka ten homnet, zero szacunku dla odbiorców notoryczne awarie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Czy pracownicy w Homenet Technologies Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Internet i firma typu Krzak. Jeżeli szukacie jakości, dobrej obsługi klienta i stabilnego łącza omijajcie tą pseudo firemkę szerokim łukiem. Uwazajcie na pozytywne komentarze, to wykupione boty lub osiedlowe Sebixy którzy są głównymi odbiorcami ich "usług"

Tak3Nie1

Internet to padaka. W umowie 30/30 a faktycznie jest 1/30. Spadki wieczorami, lagi takie ze zapomnijcie o graniu w jakie kolwiek gry. Tak juz od kilku dobrych miesiecy. Serwis olewa i zwala wszystko na router. Omijajcie szerokim łukiem.

Boćki

Internet to totalna porażka u nich. Nie polecam.

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 411 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Homenet Technologies Sp. z o.o.?

ALIANEK z Warszawskiej

Jedne wielkie (usunięte przez administratora) awarie co chwilę słaba predkość mimo nowego routera obsługującego standardy ac , początkowo predkosć download ( jak w umowie do 300mb/s) , routera osiagi po wifi są ~~180 ( akceptowalne ) , po dwóch miesiacach walenie w (usunięte przez administratora) przez firmę gdzie osiągi spadaja do 50-60mb/s . Podczas awarii nie mozna nigdy sie dodzwonić a "SPEC" techniczny jest mądry tylko przez telefon by zbyć klienta, bo jego wiedza oscyluje blizko zeru . Nie pozdrawiam.

Tak2Nie
Karol

Jak dla mnie jeden z lepszych dostawców internetu i TV w Białymstoku. Wolę zapłacić kilka zł więcej i mieć lokalnego dostawcę z biurem w Białymstoku i ludźmi, z którymi da się bez problemu dogadać, niż ciągać się z Netiami czy innymi Vectrami z durnymi ofertami typu "internet do 150Mb/s WiFi" dla paru złotych mniej z zapychającym się wieczorami łączem, pomijając fakt, że często sami nie wiedzą, gdzie mają światłowody....

TakNie2
Jarosław
@Karol

Fajnie, że jako klient masz dobre zadnie o firmie. Widziałem, że zajmują się także telefonią komórkową. Czy korzystasz także z tego typu usług?

Teresa

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Homenet Technologies Sp. z o.o. Jak tam teraz wygląda sytuacja? Czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników?

TakNie2
Upierdliwy klient 9999999

Pracownicy w tej firmie mają gdzieś swojego klienta któremu zepsuli całkowiecie odbiór telewizji ( tak do teraz od pół miesiąca nie mam telewizji pomimo 3 prób naprawy). Na umawianą wizytę spóźniają się conajmniej godzinę bez informormacji o możliwości spóźnienia. Podczas rozmowy przez telefon pan "Magik" wykazuje się szczytem bezczelności, iż prosze go aby przyjechał do naprawy (mimo że był u mnie parę razy i nic to nie dało innnymi słowy "mam cię gdzieś... płać" nie umiem tego naprawić, żyj z usterką i płać). Mówi że będzie tego dnia o tej godzinie... nie ma go w ogóle... kolejny dzień to samo itd. Nie polecam tej firmy, czekam aż skończy się umowa i tyle.

Tak2Nie2
Andrzej Z.
@Upierdliwy klient 9999999

LOL. Kup normalny telewizor a nie Mante z Jurowieckiej :p heh. U mnie TV Sony chodzi, mam FULL HD. Jest super. W Elpos jakosc tragedia, tutaj mam tez nagrywarke. Polecam.

Tak3Nie2
Robert

Nie polecam. Dość częste awarie i bardzo trudny kontakt z Biurem Obsługi. I nie chodzi o problemy techniczne, ale o ignorancję osób, odbierających telefony. Stosowana jest tu niedopuszczalna konwencja rozmowy, polegająca na krzyku i próbach obrażania klienta. Właściwie trudno sobie wyobrazić jak z taką postawą pracowników, ta firma jeszcze funkcjonuje na rynku? Najpoważniejszym jednak problemem jest niski transfer Internetu, bez względu na pakiet. Interwencje ze strony klientów, nic nie dają. Klient płci za szybkie łącze i męczy się z żółwią transmisją, oczekując cierpliwie na zakończenie umowy. Jeśli ktoś ceni sobie komfort życia i nie chce przeżywać niepotrzebnych stresów, to HomeNet, powinien omijać.

Tak5Nie1

xlaufer
@Robert

Nie pi3rdol kacapołów. Homenet wymiata względem szybkości łącza i cenami pakietów. Wybierz Dipol, Kobę lub zaj3bisty światłowód od Orange to pogadamy.

Tak10Nie3
wecher
@xlaufer

Albo Vectre :)

Tak4Nie2

Michał

W razie jakichkolwiek pytań oraz chęci zapoznania się z najnowszą ofertą indywidualną, zapraszam do kontaktu: 699-677-088 Michał

Tak3Nie1
Izabela
@Michał

A czy jesteś osobą, która pracuje w firmie Homenet Technologies z Białego Stoku? Wiele osób, których interesuje ta firma bardzo często sięga po informacja właśnie z tego portalu, wobec tego może mógłbyś i tu odpowiedzieć na parę pytań odnośnie pracy w tej firmie? Interesuje mnie przede wszystkim atmosfera jaka panuje w Homenet.

Jan

@Robert W jaki dokładniej sposób objawiła się "ignorancja" o której mówisz? I w jaki sposób zostałeś obrażony przez pracownika firmy Homenet? Ważną kwestią jest fakt, czy próbowałeś to firmie zgłaszać? Jeśli tak to powiedz proszę co w odpowiedzi otrzymałeś oraz jak udało się tę sytuację rozwiązać.

marian

Ogolnie nie ma co narzekac, internet smiga jak nalezy. Przez rok jedna awaria, ale okazalo sie, ze to administracja wylaczyla bezpieczniki w piwnicy. Polecam

Tak13Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Homenet Technologies Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad