Sulich Krzysztof Biuro Usług Informatycznych

Bolesławiec

Opinie o Sulich Krzysztof Biuro Usług Informatycznych

moras

pracodawca przede wszystkim uczciwy, wszystkie płatnosci byly rozliczane na czas, atmosfera w pracy tez bardzo dobra, szef wyrozumialy ale tez konsekwentny

stwas

mi w biurze infroamtycznym (usunięte przez administratora) pracowało się dobrze - doceniam to, ze szef potrafił wskazać, na co trzeba położyć nacisk, jak efektywnie rozwijać te firme, potrafił zmobilizować do działania. Jak dla mnie to uczciwy pracodawca

mariusz

Pracodawca dbający o pracowników – ani z płatnościami czy umowami nigdy nie było problemów czy niedomówień, system pracy jest jasno określony. Warunki pracy tez bardzo dobre.

Mariusz Bon

W KS biuro pracowało mi się dobrze, jasne były zasady, terminy płtnosci tez zawsze były dotrzymywane. Pan Krzysztof dobrze zarządza ludźmi i trzyma się wlasnych zasad – szanuje pracowników i potrafi docenic umiejętności i poziom pracy.

Zostaw opinię o Sulich Krzysztof Biuro Usług Informatycznych - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sulich Krzysztof Biuro Usług Informatycznych