Ready Construct by Ensila Group

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ready Construct by Ensila Group

GLAZURNIK

Pracowałem dwa lata w Belgii i dwa lata w Polsce dla ensila firma godna polecenia

Bambosz
@Iza

jestem zadowolony wyplaty na czas, mozna robic dużo godzin co dla mnie jest najwzniejsze. Bo chyba po to tam jeżdzimy by Euro zgarniać. Zawsze lepiej jeździć firmówką, niż eksploatować swoje

bambosz

My ze szwagrem jeździmy z ensila też do belgi jako murarze. dorabiamy do kasy na nowe m i całkiem spoko warunki. opłaca się. najbardziej mi sie widzi dobra umowa i do tego ubezpieczenie.

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Ready Construct by Ensila Group? Niedawno szukali kogoś na Betoniarz.

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem , polecam i Pozdrawiam

Zofia Nowy wpis
@Pracownik

A Twój kolega z pracy jeszcze parę dni temu odradzał... :( Pracę na którym stanowisku polecasz i dlaczego?

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Dekarz do pracy w Brugia. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Ready Construct by Ensila Group możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Nie polecam. Odradzam pośredniaka. Zarobić można, ale wyzysk.

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ready Construct by Ensila Group? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stolarz meblowy, Monter, Firmy podwykonawcze – Praca w Belgii.

W mieście Brugia poszukiwano osób na stanowisko Pracownik Budowlany. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Ilona

A jaki cel ma ta kropka tutaj? Jesteś może pracownikiem? Możesz coś o firmie napisać? Szukam pracy więc jestem bardzo ciekawa jak to tu wygląda

Jak się pracuje z ludźmi z Ready Construct by Ensila Group?

Jak długo czekaliście na odzew z Ready Construct by Ensila Group? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Witam, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".

Aleksandra
@Ready Construct by Ensila Group

A po jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi? Pytam tak zapobiegawczo żeby po prostu nie czekać długo jeśli się jednak nie zostanie wybranym :) Jak w ogóle wygląda rekrutacja w Ready Construct?

@Aleksandra

Witam Pani Aleksandro, jak się domyślamy aplikowała Pani na stanowisko pracownika biurowego? Jeśli tak to rekrutacja została zakończona.

Bogdan
Kandydat

Witam czy ktoś pracował w Niemczech jako podwykonawca ?

Czy w Ready Construct by Ensila Group jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odradzam prace przez nich ,biorąc pod uwagę iż to nie firma lecz pośredniak, idziesz w lessing jak samochód, atmosfera do bani !!! (usunięte przez administratora) Nie polecam. Ekwipunek własny i auto również! Taka to firma budowlana.

Aleksandra
@Były pracownik

Cześć, z czego wynika według Ciebie zła atmosfera pracy? Czy nie ma szans na to by w przyszłości uległa jakiejś poprawie? Może po zgłodzeniu problemu pracodawca mógłby podjąć jakieś kroki w kierunku tego by ją polepszyć? :)

Aktualność

Jaka jest stawka początkowa w Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.? 19 grudnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Budowlany i zastanawiam się czy aplikować.

@Pytanie

Hej, oferujemy wynagrodzenie od 11.000 zł do 15.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Aktualność
Hydraulik

Mam jechać do Belgii .jaka tam panuje atmosfera na projektach i na mieszkaniach . ludzie spoko czy ....

M
@Hydraulik

Jak sie znasz na robocie to spoko, ogarniasz plany, znasz język. Jlsa jeszcze przepisy belgijskie , ale do ogarnięcia . 15 euro to tyle możesz dostać najwięcej jak ogarniasz wszystko. Urlopów, L4 nie płacą.

GLAZURNIK

Byly pracownik
@GLAZURNIK

To współczuje Ci ze 2 lata,przez pośredniaka!?14e,chyba na działalności,w takiej Belgi gdzie multum konkurencji i brudasów co tez robia,kijowo ale robia. Skandynawia to tak,uwieze i zgodze sie,Szwecja,Finlandia może Dania tam można zarobić pieniądz,ale w firmie budowlanej,normalnej firmie budowlanej gdzie B.H.Pjest na pierwszym miejscu itp.a nie siedzieć jak Ci...a w jednej (usunięte przez administratora) agencji,co z Cb za fachura.Ludzie z minimum ambicji tak maja. Później jeździ taki fiatem ducato po podhalu i miske cieszy bo on ma 13,14ojro,ale nie powie juz tego ze zapier....jak murzyn albinos od switu do wieczora ,a Twoimi kosxtami i tak wytrą sobie gębe bo Ci nie zwroca. Za badania,za ubrania,paliwo ,ewe.naprawe auta ,exploatacje,jakas amortyzacje itd.a Ty albinosku badz Polakiem z klasa,a nie śmieciem z kasą!

Gufi

Czy wybiera się ktoś z tej firmy jako monter na silosy w sierpniu proszę coś powiedzieć o tej pracy

Pablo123
@Gufi

My ze znajomym się wybieramy w połowie sierpnia. Ponoć mamy zająć się składaniem konstrukcji stalowych wraz z silosem. Oferują 11euro źle to nie brzmi.

Tomek
@Pablo123

Ludzie!!! Dla kogo wy pracujecie?! 14€ netto to minimum!!!

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? (usunięte przez administratora) 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? (usunięte przez administratora) 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje placi kilometrówkę i amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, swieta panstwowe, itd... 7- koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Edik

Ciekawe, czy te bardzo pozytywne wpisy są naprawdę dokonywane przez pracowników. Oni zasadniczo nie mają czasu aby siedzieć w internecie, bo ciężko zap....ją. Podejrzewam, że to działalność marketingowa samej firmy/agencji.

kowal

Pracował ktoś jako monter konstrukcji drewnianych jakie zarobki?

@kowal

Pracuje z firmie od ponad półtora roku na konstrukcjach, fasadach. Nowym ponoć płaca 11 euro

@zakopiańczyk

Dzięki zakopiańczyk a jeszcze jakbyś mógł napisać ile godzin się pracuje atmosfera w pracy ok?nowym 11e czyli można zarobić więcej? Z góry dziękuję

@Kowal

średnio robimy po 220h. Atmosfera zależna od ekipy my się już zgraliśmy wiec nie narzekam. Z czasem na pewno więcej.

@zakopiańczyk

Ok wielkie dzięki będę musiał do nich zadzwonić i zapytać o wolne miejsca

@zakopiańczyk

Ostatnie pytaniem i już nie będę Cię męczył ekipy polskiego c zy raczej międzynarodowe

@Kowal

Ekipy polskie , tylko brygadzista belgijski ale to luz

@Kowal

I co, kontaktowałeś się? Akurat potrzebujemy jednego

@zakopiańczyk

Jeszce nie bo miałem dobrą fuche ale dzięki że piszesz,dużo robicie konstrukcji dachów? bo ja najwięcej robiłem w tym wycinanie,składanie,obsługa wszystkich pił,hebli,frezarek i ogólnie elektronarzędzi bez problemu mam 35 lat jeszcze nie dzwoniłem bo miałem dobrą fuche jak możesz to odpisz

Zostaw merytoryczną opinię o Ready Construct by Ensila Group - Bolesławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ready Construct by Ensila Group?

Zobacz opinie na temat firmy Ready Construct by Ensila Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ready Construct by Ensila Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ready Construct by Ensila Group
Przejdź do nowych opinii