Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.

Belgia

Opinie o Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.

michał fawor

Firma rzetelna, zapewniają mieszkanie, ubezpieczenie, wszystko co jest niezbędnego do tego, żeby podjąć legalne zatrudnienie za granicą. Można dobrze zarobić, także ja jestem bardzo zadowolony.

Nataniel

Nie mam żadnych zastrzeżeń, pracodawca godny polecenia. Praca ciężka, ale dobrze płatna, oferują dobre warunki.

Damian Schodziński

Firma godna polecenia, umożliwili mi wyjazd za granicę, praca w zawodzie, także jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie wysokie, warunki mieszkalne dobre, nie ma się do czego przyczepić, jedyny minus to rozłąka z rodziną.

Nocolas

Nie mogę narzekać. Dzięki Ensili mam pracę, żeby utrzymać rodzinę i zarabiać na własne potrzeby, a nie być utrzymankiem żony.

bambosz

My ze szwagrem jeździmy z ensila też do belgi jako murarze. dorabiamy do kasy na nowe m i całkiem spoko warunki. opłaca się. najbardziej mi sie widzi dobra umowa i do tego ubezpieczenie.

Nikodem

Wraz z bratem wybraliśmy się do Belgii z Ensila Group. Obaj stwierdzilismty ze zarobimy na wesela i sie jakos nie przeliczylismy. Fajna umowa, warunki swietne i pracy duzo wiec i zarobek duzy ;)

Adam

Ja też pracowałem z Ensila Group i nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Pieniądze zawsze na czas, wszystko profesjonalnie zorganizowane. Był to mój pierwszy taki wyjazd ale na pewno nie ostatni.

Paweł

Ja osobiście mam miłe doświadczenie z firmą Enisla. Pracowałem dla nich jako murarz i tak jak obiecano kwaterę opłacili oni, wypłaty na czas, warunki pracy super i w ogóle chętnie wybiorę się z nimi za granice znowu:)

Przemek

sama praca dla mnie była w porządku, wynagrodzenie na czas, jedyne zastrzeżenie, a zarazem ważne - nie poinformowano mnie, że jadę tam tylko po to, aby pomóc w dokończeniu zlecenia na dwa tygodnie... i do domu. Gdyby była możliwość jechania na dłuższy okres czasu, pojechałbym chętnie.

jasiek
użytkownik zarejestrowany

ich aktualne oferty pracy są na stronie i wydaje mi się, że kazdy ma do tego dostep, wiele osób już z tego korzytało i wydaje mi sie, ze to całkiem dobry pomysł, żeby dawać szanse ludziom z konkretnym fachem w ręku jak np. zbrojarz czy murarz, tynkarz, gdzie w "normalnych" warunkch nie są w stanie dużo zarobić.

Zostaw opinię o Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k. - Belgia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.