Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Bolesławiec

Opinie o Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

hipi

@ganda hehe raczej na początku pracy w jakiejkolwiek firmie nie ma co liczyć na wolne. Trzeba wziąć się w garść i pracować jeśli chce się dostać dobre pieniądze.

gruby

Ciężko się dostać do firmy jak nie masz jakiegoś garba.Zapiernicz jest na maksa,dobry socjal.Na dobrym stanowisku stawka nie najgorsza.Jak ktos nie boi się pracy to polecam.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.