Opinie o Termix w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Termix. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Termix o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termix w Bolesławiec

Aneta Nowy wpis

Ktoś jeszcze nie poleca tej firmy ?

Nie polecam. Nie wywiązują się z zawartej umowy z konsumentem. Nie są terminowi , wiele materiałów nie doszło wcale . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Ewa

Rozumiem Twoje rozczarowanie z powodu sytuacji z niewywiązania się z umowy, ale wypowiadasz się z punktu widzenia klienta firmy. W tym miejscu szukamy opinii pracowników na temat pracodawcy i warunków pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać o wynagrodzeniu i atmosferze w pracy? Aktualne wiadomości o firmie będą bardzo pomocne dla osób zainteresowanych tą firmą.

Zuza Nowy wpis
@Maja

A ja pracuje w Termixie juz dobrych kilka lat i nie mogę narzekać, kasa zawsze na czas, atmosfera tez w porządku. Polecam

Agata Nowy wpis
@Zuza

Jedyny pracownik jaki tam teraz jest to Pani, która siedzi z farelka przy nogach, nie wyglądała na zadowolona. Ostatnio byłam obejrzeć kabinę prysznicowa, było zimniej niż na dworze. A Zakup kabiny odradzili mi znajomi, gdyż mieli już doczynienia z Panią Właścicielka.

Stefan Nowy wpis
@Zuza

Hahaha. Chyba to pisała szefowa lub syn szefowej

Jacek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci. Może dowiem się czy warto aplikować?

Bolesławianin

W roku 2016 zakupiłem w Termixie kocioł na ekogroszek w pakiecie z usługą zainstalowania kotła. Wszystko byłoby ok. gdyby nie to, że zbiornik na opał błyskawicznie zaczął korodować od wewnątrz. Zajrzałem do gwarancji a tam zapis, że powłoki lakiernicze nie są objęte gwarancją. Nie mogę w tej chwili całkowicie wyłączyć kotła więc tak na raty maluję ten zbiornik od wewnątrz. Do producenta nawet nie chodziłem aby zapytać czy mam prawo do gwarancji.

Magi
@Bolesławianin

Zglos reklamacje w Termixie to oni powinni kontaktowac sie z producentem. Raczej nie licz na szybkie i bezproblemowe rozwiazanie twojej sprawy ale masz do tego prawo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Termix, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bolesławiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bolesławiec
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Cezary

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Ja słyszałem, że Termix ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Ostrzegam przed tym pracodawcą. Właścicielka plotkuje z pracownikami o innych pracownikach. Każdy były pracownik wg tej Pani jest nieukiem, leniem... Praca jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 oraz w soboty od 8-13. Za nadgodziny pieniądze pod stołem. Na umowie inna kwota do ręki inna. Wypłata tylko na początku wypłacana jest 10, później trzeba czekać dłużej, zgodnie z zasadą im dłużej pracujesz tym później dostajesz pieniądze. Bardzo dużo o pracodawcy i warunkach pracy mówi rotacja pracowników, średni czas pracy 6 miesięcy!

ela
@.

sama prawda. Niedobrze mi się robi na samo wspomnienie o tym pracodawcy.

Maja

@.2017-07-03 13:55 pracy na jakim stanowisku dotyczy tak duża rotacja? Wspominasz też o opóźnieniach w wypłacaniu wynagrodzeń. Dotyczy to wszystkich pracowników z dłuższym stażem? Od jak dawna wygląda tak sytuacja w Termix?

Maja

@Obolz czego wynika rotacja pracowników, o której wspominasz? Piszesz, że jest "szalenie duża". Co to oznacza w skali miesiąca, roku? Chętnie również dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Termix. Czym wyróżnia się na tle innych? Jakie są plusy pracy w firmie?

sd

Posiadanie 2 letniego doświadczenia to nie jest duży wymóg, ale jakie są zarobki?

Obol

strasznie duża rotacja pracowników, teraz znowu szukają, co tam jestem to ktoś nowy, to mówi o pracodawcy wiele.

pk

jak to co?? zero rabatów

mysz

komentarze widać z samej góry, hehe. Dobrze, że już tam nie robię, widać bez zmian.

kw

Witam Panią pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i myślę, że tak jak Pani wspomniała bałagan panuje , ponieważ nie potrafiła Pani sobie ogarnąć stanowiska pracy, a jeżeli ktoś nie nadąża to niestety nie nadaje się do żadnej innej pracy. Jeżeli chodzi o asortymen, to myślę, że w ogóle nie powinna Pani wypowiadać się na ten temat, ponieważ nie wie Pani nawet co jest w sklepie. Szefowa jest osobą wymagającą i taką być powinna, urlopy przysługują tak jak i w każdej innej firmie, ciężko jest mówić o urlopie po przepracowanych 3 miesiącach! A i jeszcze jedno - teraz powinna Pani przyjść i tłumaczyć się klientom za błędne pomiary łazienek - to jest odpowiedzialność, a nie chowanie głowy w piasek. Zachowujmy się jak dorośli ludzie, a nie dzieci w przedszkolu, ktoś zwrócił Pani uwagę, zaczął w końcu po 4 miesiącach pracy wymagać to rzuciła Pani wypowiedzeniem. Pozdrawiam

ROBIT

pracy w tej instytucji nie polecam, praca ponad normy, tj. 9 godzin dziennie 8-17 i każda sobota po 5 godzin. Umowa najniższa krajowa, za soboty płatne po normalnej stawce. Bałagan w firmie, zero organizacji pracy, każdy robi wszytko i za wszytko odpowiada, zakrawa o niewolnictwo. Wymiana pracowników średnio co miesiąc inny, na jednego pracownika przypada jeden szef :) to firma rodzinna, trudno pracować dobrze kiedy przy biurku siedzi szef i szefowa, nieustannie patrząc na ręce. Pracownicy zestresowani, zero urlopów, zero wolnych sobót, za L4 wylatujesz. Asortyment wiele do życzenia, towar przeciętny, nakaz sprzedaży najdroższego asortymentu, reklamacje oj oj oj... dużo by pisać, wiele ludzi się już przetoczyło, ale żeby uwierzyć trzeba przeżyć.... nie polecam!

AnouN
@ROBIT

Witam, na początek czy wiesz co to jest instytucja jak nie to zapraszam do szkoły podstawowej tam dzieci uczą pojęcia instytucja. ja raczej odnoszę wrażenie iż Termix jest firma. Następnie chyba jesteś człowiekiem rozumnym i wiesz ze jak ktoś "karze" pracować ci po 9h dziennie to możne to zrobić gdyż w Polsce naszej kochanej nadgodziny nie sa nielegalne. Następnie znowu odsyłam już teraz do książek aby sobie Szanowny pisarz przytoczył definicje niewolnictwa bo chyba raczej nie zna jej. Co do stwierdzenia " każdy robi wszystko istne niewolnictwo" gdzie tutaj logika? Jak każdy robi wszystko to jak może być niewolnikiem jeśli robi wszystko rozumiem począwszy od prac na niskim szczeblu kończąc na kierowaniu ludźmi wiec jak osoba kierująca może być niewolnikiem tak jak pisałem zapraszam do lektury definicji słowa niewolnictwo. Ile osób twoim zdaniem pełni funkcje "szefa" z tego co mi wiadomo pracowników jest około 6+ (bylem na zakupach i tyle zobaczyłem )wiec umiejętność liczenia tu dzież podstawy matematyki tez lezą? Jeśli ktoś ci patrzy na ręce to chyba świadczy o tobie ze nie ma zaufania do cb? Z tego co wiem to jeśli w Polsce weźmiesz l4 to nikt nie może cie za to wyrzucić z pracy to nie Niemcy. Piszesz towar przeciętny i nakaz sprzedaży najdroższego? Podstawy ekonomi towar przeciętny nie może być drogi, zapraszam do szkoły średniej ponownie dokształcić się w tej dziedzinie. Z tego co robiłem zakupy w tej firmie to nie maja towaru przeciętnego tylko towar od firm z najwyższej półki. Czy ty jestes osoba o IQ podeszwy od buta bez obrazy. Proponuje przeanalizować swój komentarz i wyciągnąć z niego wnioski bo podejrzewam ze jesteś typem typowej osoby ( kozak w necie pi**a w świecie) . Jesli cos ci szef twojej firmy zrobił miej odwagę mu to w twarz powiedz.

ROBIT

greg

nie polecam , piec prawie 8lat i do wymiany, bo blacha dziurawa, nie ma gwarancji na blachy tylko na spawy 10lat niby, a od spawu ok.3cm leci woda, i radz sobie Pan sam...(((

wicek

Witam Szanownych czytelników krótko bo, nie będę Was zanudzał. Piece jak obiecywali są super a do innych znanych które miałem zamiar kupić to przynajmniej brakuje im 50 lat praktyki. Niczym się nie różnią od tych w innych ogromnych marketach np. L... M.. C....A. Wpierają - super blacha - patrzę w innym to samo. Zamówiłem sobie rok temu 20 kW ochoczo przyjechali. Montaż pożal się Boże. Zero tłumaczenia radź Pan sobie sam. za 8,500 zł. Pogięte obudowy syf zostawiony po montażu.Nie polecam kupujcie ale nie w Termix.

Byłem, widziałem-syf aż strach. Nie polecam.

Witam, pracowałem jakiś czas temu w Termixie. Właściciele dobrze wynaleźli lukę w rynku w zakresie branży wod-kan i to niewątpliwie trzeba im przyznać za sukces. Podejście do pracowników niewątpliwie mało profesjonalne. Co do przestrzegania Kodeksu Pracy, uważam że przepisy są wymagające a Ta firma na wielu polach nie stosuje się do wytycznych Ustawy.Przykładem może być czas pracy choćby w sklepie - praca od 8.00 do 17.00 w tygodniu dodatkowo od 8,00 do 14.00 w soboty.Oczywiście w ewidencji czasu pracy 40 godzin tygodniowo i żadnych nadgodzin (bo te kosztują). Pracownik na umowie - najniższa krajowa - na rękę sporo więcej. No i te rozliczenia z instalatorami - słynne na cały Bolesławiec 5% - na lewo - zwykłe naciąganie inwestorów . Można by pisać, pisać i pisać. Niestety Ta firma nie jest jedyna, jesteśmy takim narodem że bez kombinowania nie potrafimy - a potem do kościoła i ręka w rękę z księdzem proboszczem. Fuj

A ja pracuje w Termixie juz dobrych kilka lat i nie mogę narzekać, kasa zawsze na czas, [usunięte przez moderatora] a jak się komuś nie chce pracować to wypisuje takie bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Termix - Bolesławiec

Termix