MarS Konsulting Marek Sobczak

Opinie o MarS Konsulting Marek Sobczak

bartek

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i sposobu podejścia do klienta przez firmę MarS Konsulting. Szybka diagnoza problemu oraz ekonomiczna próba rozwiązania problemu była dla mnie bardzo ważna. Uważam, że recykling programów to świetna sprawa i warto odkryć jej zalety.

Marcin

polecam, fajny pomysl z tym recyclingiem- dobre oprogramowanie w dobrej cenie.szybka transakcja, bez żadnych problemów 'logistycznych'.

Alicja

Polecam firmę- profesjonalna współpraca, szybka i fachowa obsługa. Sympatyczni i otwarci pracownicy. Naprawdę polecam.

Zostaw opinię o MarS Konsulting Marek Sobczak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MarS Konsulting Marek Sobczak