Alsat Arkadiusz Bartkowski

Wrocław

Opinie o Alsat Arkadiusz Bartkowski

ZZN

Zleciliśmy tej firmie wiele usług do podwykonania / montaże domofonów,modernizacje instalacji, wykonali dla nas szereg systemów monitoringu , zrobione zawsze szybko i bezproblemowo pojawiają się na każdy telefon. Jak dotąd nie zawiedli oby tak dalej.

PHU EXIST

Zlecenie wykonane zgodnie z zamówieniem, bez marudzenia i nauczania. Instalacja domofonowa działa poprawnie za przystępna cenę.

Leszek

Lokalna firma działająca na rynku dolnego śląska zajmująca się niskoprądówką, szybko rozwijająca się z perspektywami, uczciwi szefowie, dobre zarobki i warunki pracy. Szkoda że nie każdy ma takie podejście do pracownika.

Zostaw opinię o Alsat Arkadiusz Bartkowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alsat Arkadiusz Bartkowski