Extreme-Sat Adam Szpoczek

Ligota

Opinie o Extreme-Sat Adam Szpoczek

AF z Warszawy

Zupełnie przypadkowo skorzystałem z usługi Extreme-Sat i muszę przyznać, że chyba po raz pierwszy jestem tak bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany. Po pierwsze niezwykle solidna i profesjonalna obsługa – w mojej ocenie pan Adam to absolutny profesjonalista, po drugie zaś świetny i wyjątkowo cierpliwy doradca, nawet dla takich jak ja, tzn. niezbyt wtajemniczonych w dekodery i związane z tym oprzyrządowanie. Doświadczyłem również bezinteresownej pomocy przy zainstalowaniu i ustawieniu dekodera. To niespotykane dotąd dla mnie, aby przy zakupie na odległość można się było spotkać z takim szacunkiem i tak rzetelnym potraktowaniem klienta. Nadto dzięki autorskiemu ustawieniu kanałów, które to ustawienie w ramach zakupu otrzymałem, nareszcie mogę w uporządkowany sposób odbierać telewizję satelitarną. W dzisiejszych warunkach to istny ewenement! Naprawdę polecam!

Markus

Bardzo polecam tę firmę.Zakupiony w niej przed rokiem dekoder sx9 combo wraz z osprzętem świetnie się spisuje.W razie  pomocy technicznej  (ostatnio wyminalem telewizor i cos porzestawialem) Pan Adam jest zawsze do pomocy.Z angielską cierpliwością tłumaczył krok po kroku jak wrócić do poprzednich ustawień.Super service.!!Bardzo polecam. Ps.Ostatnio na moją prośbę otrzymałem list ustawień i kanałów poukladanch tematycznie. Jak chciałbym sam to robić zajęło by mi to kilka godzin. Pozdrawiam Markus

Markus

extremesat.pl

uwaga: wpis z dnia 16.09.2015 dokonany pod pseudonimem "klient" jest zbiorem oszczerstw i pomówień stanowiących podstawę do skierowania sprawy na drogę sądową z art.212 kk. Osoba, która jest autorem tego wpisu nigdy nie zakupiła żadnego towaru ani usługi firmy Extreme-SAT. Wobec powyższego wpis tzw."klienta" jest całkowicie bezpodstawny i stanowi celowe działanie na szkodę wizerunku Firmy.

K
@extremesat.pl 05.10.2015 20:48

Co ty pitolisz po to jest to forum może pisać co chce

klient

KATEGORYCZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! Klienci strzeżcie się naciągacza, wymienia dobre rzeczy na nowe pomimo że nie ma takiej konieczności, wycena zrobiona nierzetelnie umawiacie się na cenę po czym otrzymujecie fakturę na zupełnie inną kwotę!!Ponadto sprawdzajcie ceny proponowanych przez firmę urządzeń wszystkie możecie jako klienci detaliczni kupić na portalach aukcyjnych dużo taniej i to sami!!! On zamawia taniej a wam chce sprzedać drożej. Totalne oszustwo!!! NIE POLECAM

gregot

Moze jak by to taniej kosztowalo to bym sie skusił a tak wyzucanie pomiędzy w błoto to nie dla mnie.Ale za 150zł razem z pontażem to bym kupił ten szajs

gregot

Wszystko by bylo ok jak by wiecej programow było tłumaczone a nie tylko około 40. A reszta w innych językach lipa co mi po 300 programach będę sie patrzył tylko w obrazki i nic i tak nie zrozumiem bo nie są tłumaczone!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Extreme-Sat Adam Szpoczek - Ligota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extreme-Sat Adam Szpoczek