ZDROJOWA HOTELS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ZDROJOWA HOTELS SP. Z O.O.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@poldek wziąłeś udział w rekrutacji? Jak ona wyglądała i czy udało Ci się dostać do pracy? W tej chwili firma ogłosiła kilka nowych rekrutacji i takie praktyczne informacje o samym procesie rekrutacji będą naprawdę bardzo pomocne.

poldek
użytkownik zarejestrowany

no i co powiecie o pracy w tej firmie jeśli chodzi o aktualną atmoasfer? mam nadzieje, że nadal jest aktualna oferta jako Zastępca Dyrektora Hotelu, bo do Kołobrzega widze poszukiwali, jak macie jakieś informacje to dajcie znac o tym koniecznie, z góry dzięki.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy ZDROJOWA HOTELS SP. Z O.O., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o ZDROJOWA HOTELS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZDROJOWA HOTELS SP. Z O.O.