Opinie o Vacation Club Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vacation Club Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vacation Club Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vacation Club Sp. z o.o. w Warszawa

Evert Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą , nie potrafią zarządzać apartamentami ,generują tylko koszty !!! Dziadostwo,do tego brak profesjonalnej obsługi przez opiekuna ,nie mówiąc już o kontakcie ( nie odbierają telefonu ,nie odpisują na emaile)

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Praca w ciasnym biurze na poddaszu, słabe warunki do przeprowadzania rozmów telefonicznych - kiedy reszta osób w pomieszczeniu rozmawia i bardziej słychać ich niż dzwoniącego. Nowym pracownikom pierwszego dnia zadają pytanie polityczne - czy popiera daną partię.

Mjah Nowy wpis

Nie polecam. Hotel ok, ale apartamenty VC tragedia. Brak środków czystości codziennego użytku, piekarnik nie wyczyszczony, sam stary tłuszcz na blachach. W szafkach pełno kurzu. A najśmieszniejsze jest to ze za końcowe sprzatanie trzeba było uiścić kwotę 200PLN, zatem pytanie kto tam sprząta? Jedyny plus, ze pościele czyste. Poza tym zero organizacji, pokoj miał byc od 16 a czekałam za człowiekiem który dostarczy mi klucze bo gore sie tym nie zajmował. Reszta tragedia. Napewno nie wrócę.

Gall Anonim Nowy wpis

Atmosfera w zespole OK, ale sama organizacja firmy - katastrofa. Niewyobrażalny bałagan w papierach, zmienne, niejasne zasady przyznawania premii, przeciąganie terminów płatności licząc na to że ktoś się nie upomni itd, a na odchodnym próba oszustwa. Patrząc na całokształt - nie polecam.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zin

Stanowczo odradzam usługi tej firmy.To porazka pod kazdym względem.

Zostaw merytoryczną opinię o Vacation Club Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vacation Club Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vacation Club Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vacation Club Sp. z o.o.?

Vacation Club Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 72 lok. 17