Opinie o Kopala Andrzej Ak-Pol w Zebrzydowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kopala Andrzej Ak-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kopala Andrzej Ak-Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopala Andrzej Ak-Pol w Zebrzydowice

Wiktoria Nowy wpis

Czy warto zacząć przygodę z tą firmą, mając już doświadczenie w sprzedaży w branży moto? Jeżeli ktoś wie, to proszę o wypowiedź na ten temat, po prostu chcę znać realia, czy warto podjąć się pracy tutaj. Ile płacą na początek, czy wymagają dużo godzin? I czy to ogłoszenie https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sklep-motoryzacyjny-lopuszanska,lento.pl140fe2ccee4c04c0d3631a6d9190a9c1,warszawa dotyczy pracy stacjonarnej za ladą? Czy w terenie, u Klienta?

Michał Nowy wpis
@Wiktoria

Pod tą firmę wcześniej podszywali się (usunięte przez administratora) Jak nie chcesz mieć problemów sprawdź ich dokładnie.

Patison Nowy wpis

Tak dziwnie napisaliście o firmie, trochę się zaniepokoiłem a myślę aplikować.

Jak długo czekaliście na odzew z Kopala Andrzej Ak-Pol? Oddzwaniają zawsze?

Pati Nowy wpis

na jaki kontakt czekasz ? (usunięte przez administratora) podszywali sie pod tę firme w ubiegłym roku.

Sam się na to nadziałem. Na szczęście mój bank w porę zareagował i zablokował dostęp do mojego konta w celach bezpieczeństwa. Dziś zgłaszam ich na policję.

Pati
@Piotr

pytanie ilu ludzi oszukali w ten sposób. chetnie pomożemy tym co mamy żeby ich zlokalizować.

@Piotr

Piotrze. Czy podpisałeś umowę z nimi? Czy wykonywałeś dla nich pracę (np. przelewy)?

@Michał

Tak, po tym był brak odzewu. Chciałem ich zgłosić na Policję ale Policja mówi że póki nie ma przestępstwa to nic nie mogą zrobić, nawet wniosku przyjąć.... Poleca pozmieniać dane bankowe lub założyć nowe konto, zastrzec dowód i wyrobić nowy żeby nie dostać za pół roku rat za chwilówkę jak to potrafi być. Zgłosiłem ich za to do banku i mój bank od razu zareagował i badają sprawę.

@Piotr

Napisz proszę do nas na maila oszukaniAK@gmail.com Jest nas niestety sporo już osób i sprawa jest szersza niż tylko ryzyko chwilówki. Napisz nam najlepiej kontakt do siebie, to podpowiemy jak jeszcze trzeba się zabezpieczyć i co zrobić, żeby policja jednak przyjęła zgłoszenie.

kolejna oszukana
@Piotr

Jestem w tej samej sytuacji, włos się jeży na głowie!!!!U mnie Bank zareagował od razu, blokada konta, kontakt z Prokuraturą Rejonową w Warszawie Żoliborzu!!!

Oszukana
@kolejna oszukana

Jestem też z Warszawy.. może razem damy radę trochę przycisnąć prokuraturę żeby coś zaczęli robić w tej sprawie. Zostaw jakiś kontakt

kolejna oszukana
@Oszukana

Jestem w kontakcie z Pati, mamy już swoje namiary. Gdyby była potrzeba oczywiście że jesteśmy razem. Musimy się jakoś bronić. Rozmawiałam wczoraj z Prokuratorem, mam nadzieję, że podejmą jakieś konkretne kroki. Sprawy już się toczą w kilku prokuraturach, będziemy wzywani na policję w celu złożenia wyjaśnień. Do mnie takie pismo już wysłano i czekam co w nim jest, co dalej z tą sytuacją.....

mieciu
@kolejna oszukana

Witam , ja również zostałem oszukany lecz przez Firmę agatronik z Poznania pod wodzą pana Piotra Ciemniejewskiego, ktory chyba jednak ma niewiele wspolnego z tym wszystkim. Jakiś pan hubert ze mna wymieniał korespondencję mailową za to. Myslę ze schemat ten sam jesli nie ta sama osoba! bo pewnie ta sama umowa rowniez , daty tez blisko siebie, szukaja jeleni jak najszybciej wyprać brudne pieniadze. Co zrobiliście ludzie w tym przxypadku? Ja niestety boje sie ze policja zapuka do nas, słupów, i to moga nie byc zarty...

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kopala Andrzej Ak-Pol padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca w stabilnej firmie.
Oszukana

Również jestem oszukana i wykorzystana przez firmę !!! Nie zawierajcie z nimi "umowy".proponują prace w systemie home office na poczatku jakieś banalne zadania typu zorganizowanie wycieczki po krajach nadbałtyckich, później jakas wystawa na Ukrainie następnie prośba o przelew.

Pati

wypowiedź Michała jak najbardziej trafna. (usunięte przez administratora) kontakt zerowy po ok. 2-3tyg od rozpoczęcia współpracy. szczegóły i kontakt oszukaniAK@gmail.com

UWAGA na oszustów!!! Wyciągają dane osobowe pod pozorem podpisania umowy o pracę do współpracy z Agencją Turystyczną. Po kilka dniach zlecania pracy (w systemie home office) kontakt znika. A do podpisania umowy o pracę trzeba im przekazać dane osobowe. Numer telefonu ze strony nie jest odbierany. Kontaktują się osoby przedstawiające się jako Milena Szulc Specjalista ds kadr i płac i Mirosław Sosnowski Manager ds turystyki. Innych oszukanych lub chcących dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kopala Andrzej Ak-Pol - Zebrzydowice

Kopala Andrzej Ak-Pol