Opinie o Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek w Mysłowice

Natalia Nowy wpis

Cześć, mam już doświadczenie z pracy w jednym biurze podróży i szukam sobie czegoś nowego w Katowicach. Z internetu dowiedziałam się, że działalność przy Stawowej trwa od jakiś 20stu lat, chciałam wiec przy tym poznać jakieś szczegóły odnośnie pracy. czy w tym roku przyjęcie się będzie jeszcze możliwe?

Uczestnicy wycieczki US;CA 19’

Ponoć ma doktorat z geografii... ponoć, bo w praktyce go nie posiada. Byliśmy z tym Panem na wycieczce w Stanach i Kanadzie. Organizatorem był Pan Tomasz Turek właściciel biura Abraksas z Katowic, a współorganizatorem gliwicki PTTK. Szanowni Państwo proszę o rozwagę zanim wybierzecie to oto biuro! Koszt 8200 pln plus 1000 dolarów oraz 250 dolarów za wstępy. Pan Dominik to niezły krętacz. Na tejże wycieczce żywiliśmy się jak psy bezpańskie na dworcach, kupował obiad za 8/10 dolcow i myślał, ze się nie „kapniemy” co i za ile jemy. Uważamy, iż na samych wstępach wyszedł jakieś 1200 dolarów dla siebie. Na naszej wycieczce był zarówno pilotem jak i kierowca! Topografie miasta Nowego Jorku znał tak, ze przez 3 dni w tymże mieście traciliśmy ładnych parę godzin na szukanie miejsca parkingowego. Zdarzyło się nawet, ze się zgubił i nie umiał trafić na parking! Na szczęście ktoś z uczestników zapamiętał drogę na parking. Wszystko po najmniejszej linii oporu. Wszystko na szybko i byle jak. Będąc w NY nie byliśmy, bo mu się nie chciało Nas zabrać na Empire State Building oraz przejść się mostem Brooklyńskim! Dlatego nawet nie pokazujemy wnukom zdjęć z tegoż mostu, bo by Nas wyśmiały! (usunięte przez administratora) Ciekawi jesteśmy co sobie kupił za Nasze ciężko odkładane pieniądze na ten wyjazd! Podczas całego pobytu zabrał Nas na jeden porządny posiłek! Były to żeberka w sosie! Myślał, ze tym posiłkiem Nas kupi i zamknie nam buzie! Jego mocną strona winna być organizacja, ale nie jest. Codziennie za pozno wyjeżdżaliśmy! Nie brał odpowiedniego zapasu na swoją nieznajomość miasta oraz inne rzeczy. Jak dotąd to moje najgorsze wakacje. Pttk w Gliwicach to pralnia brudnych pieniędzy, na wpłatę 1000 dolarów otrzymaliśmy śmieszny kwit! Po dziś dzień żadnego rozliczenia za wstępy! Nie mówiąc już o całej wycieczce! Ciekawe, czy ci ludzie umieją sobie spojrzeć w lustro.... nie polecam, a na końcu zostaliśmy bez Naszego cudownego pilota, bo odbierał kolejna grupę z Warszawy, nie wiem co by było gdyby nie Pani Monika, Anna oraz Pan Marcin... chyba tylko dzięki Nim dzisiaj siedzę w swoim przytulnym mieszkaniu! Pan Dominik nawet nie umiał trafić z lotniska do hotelu! Na busy czekaliśmy 3 h zegarowe po przylocie! Koszmar!!!! Nie dajcie się nabrać!!!! Nigdy więcej nie skorzystam z oferty biura Abraksas z Katowic oraz z gliwickiego Pttku!!!!

. Nowy wpis
@Uczestnicy wycieczki US;CA 19’

Pieniądze ze wstępów nie trafiają do kieszeni pilota a do właściciela biura….piloci nie maja nic do gadania w tym biurze, musza się dostosować

Jolanta Chomiak Nowy wpis

Wycieczki -pielgrzymka Grecja-Turcja Wycieczka prowadzona przez Rysia,pełny profesjonalizm,ogromna wiedza i wspaniały przekaz.Kierowcy,brak słów uznania.Trochę męczące zmienianie co dzien hoteli,mogło być więcej hoteli z podwójnymi noclegami i troszkę więcej czasu na zakupy,ale ogólnie dobrze Jedzenie dobre,zwłaszcza w Turcji,zreszta nigdy wszystkim się nie dogodzi Ogólnie super????

Robert

Byłem z Abraksasem kilka razy. Zawsze było super! Pozdrawiam Pana Rysia!

Jola Nowy wpis
@Robert

Swój swego chwali Pan Rysiu jest okey,ale wszystkich dziur sam nie załata Biuro poniżej krytyki Wycieczka stała się porażką mojego życia,niech się skończy ta komedia

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku POMOCNIK DEKARZA? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Biuro nie chce zwrócić zaliczki po rezygnacji / 40 dni przed wyjazdem/z wycieczki, zaliczka wpłacona do biura podróży 16 miesięcy temu/ odwołany wyjazd z powodu pandemii/ ale pieniędzmi obracali a teraz problem żeby je odzyskać

Janek

Ja jeżdżę z tym biurem od lat i jestem w pełni zadowolony . Piloci doświadczeni i kompetentni . Programy wycieczek zawsze były w pełni realizowane a nawet zdarzało się że były jakieś ponadplanowe atrakcje . Hotele zawsze były dobre Bardzo polecam .

Sebastian
@Janek

Dobrze wiedzieć, że w Twojej opinii jest to godne polecenia biuro podróży. W ogóle to jak pierwszy raz na nich trafiłeś? Skusili Cię atrakcyjną ofertą wycieczkową?

wyczieczkowicz
@Janek

Jak odzyskać przeniądze wpłacone za niezrealizowaną wycieczkę, proszę o pomysł???

Dariusz
@wyczieczkowicz

Udało Ci się może odzyskać rzekomo wpłacone pieniądze na niezrealizowaną wycieczkę? Bardzo mnie to ciekawi, jak potoczyła się dalej cała sprawa, więc bardzo proszę o odpowiedź. Może udało Ci się dojść do porozumienia z Biuro Podróży Abraksas? Przedstaw, jak to dalej wyglądało.

Arek

Czy biuro radzi sobie podczas pandemii?

Mariusz

Jak biuro podróży sobie radzi w obecnej sytuacji w Polsce ?

@Mariusz

Nie oddają pieniędzy!!!! (usunięte przez administratora)

Natalia

Nie polecam! Wycieczki organizowane po najmniejszej linii oporu, moja ciocia w tamtym roku będąc z tym „biurem podrozy” w USA o mały włos nie wyładowała w szpitalu! Jakie normalne biuro podrozy puszcza grupę 60 70 siecio latków w samopas z jednego z największych lotnisk jakim bezsprzecznie jest JFK w NYC? Podczas wycieczki liczne niedociągnięcia; niezrealizowany program wycieczki- nie zgodny z tym przedłożony przez to oto biuro, przewodnik nie znający topografii miasta, a w zasadzie przewodnik/pilot/kierowca, bo taka funkcje pełnił niejaki Pan Dominik Karkosz, pominięcie zakupow w Outlecie w Atlancie (miały być 4/5 h) nie było ich w ogóle, pominięcie Empire State Building, most Brooklinski tylko 5 min,ogólna zła organizacja- za późne wyjeżdżanie. Nieuczciwość zarówno ze strony współorganizatora Pttk Gliwice jak i biura Abraksas oraz pilota pana D Karkosza. Brak rozliczenia za wstępy, nie mówiąc już o całej wycieczce. Ciocia jeździła od lat z gliwickim Pttkiem, aktualnie z wyjazdami przerzuciła się do innego oddziału i jest bardzo zadowolona. Odetchnęła z ulga, ze jeszcze sa na tym świecie uczciwi organizatorzy i przewodnicy:)

zeberka

Biuro podróży godne polecenia!!! Wszystko dopięte na ostatni guzik!!! Pełen profesjonalizm!!!

Uczestnik wycieczki
@zeberka

Haha pewnie! ja się o tym przekonałem bedac w tamtym roku na wycieczce w USA i Kanadzie! Nie polecam nikomu! Niepoważni ludzie! Nie spełniający warunków umowy. Do dzisiaj zastanawiam się jak to jest w ogóle możliwe, ze zostaliśmy bez pilota, jakim wtedy był Pan Dominik Karkosz- pilot z licencja?! Ponoć z doktoratem tez???????????????? Szanowni Państwo o Gliwickim Pttku już nie wspomnę, od lat zastanawiam się jak to jest, ze jeszcze tego oddziału nie zamknęli... nieuczciwi i niepoważni ludzie! Za cała wycieczkę nie otrzymaliśmy żadnego rozliczenia! Program wycieczki w większości niezrealizowany. Obiecane zakupy w outlecie w Atlancie tylko na papierze, dalej Empire State Building, można by tak wymieniać i wymieniać. Co do samego Pana Dominika- musi się jeszcze sporo nauczyć. Przede wszystkim topografii miasta, ażeby nie tracić jakże cennego czasu na błądzenie... to czasem trwało na tyle długo, ze można było mieć serio dosyć. Ja z rodziną, znajomymi, jeździliśmy dosyc często. Ale na tym poprzestaniemy....wakacje i przygoda życia okazały się niespełnieniem warunkiem umowy, graniem ludzkimi uczuciami i nerwami. Tylko dzięki trzem osobom wróciliśmy do kraju i chwała im za to. Załatwiły przebukowanie biletów, hotele, bo przymusowo spaliśmy we Francji, przysłowiowa szczoteczkę do zębów, wodę do picia, talony na jedzenie. Nie życzę nikomu zostać bez pilota w obcym kraju!!! Może to było na zasadzie szkoły przetrwania?! Hmm ja się na to nie pisałem!!!!

Jakie są mocne strony pracodawcy Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek?

Jacek

Zadne

Olo

Masakra . Wycieczka to porażka od 24 godz młodzież bez posiłku upał. To co było planowane zmieniane. Nie polecam tego biura!!!!

Córka obecnie jest na wycieczek objazdowe po Skandynawii to co tam się dzieje to skandal !!!!!!!.Do jedzenia na 6 osób chleb tostowy i dżem na cały dzień . Prysznice na żetony ,autokar to jakiś stary gratuluję, zamiast zwiedzać muzea objezdzaja tylko miasta. Takie biuro należy natychmiast zamknąć żeby nie narażać uczestników na utratę zdrowia

Ula

Młodzież głodna 2 dzień a brak gorącego posiłku

Kuba
@Ula

Wycieczka do Hiszpanii przez Paryż ... Organizacja masakra. 2 dni bez ciepłego napoju. Na śniadanie kolacje suchy prowiant do tego do picia soczek. Po całym dniu zwiedzania i temperaturze dzieci zmarznięte. 2 dzień po Paryżu śniadanie 8 rano obiadokolacja o 20:30. Cały dzień na nogach bez posiłku i bez picia, bez przerwy na posiłek chociaż za własne pieniądze jak biuro nie organizuje.

WACEK

pokoje 2-osobowe zamieniają się na 8-osobowe z łóżkami piętrowymi. Pilot - prawie doktor - poznający świat razem z nami. W miarę rozwoju wycieczki okazuje się, że jedzie pierwszy raz. Taki ma styl zwiedzania świata:). Polecam;)

Sebastian
@WACEK

Pierwszy raz korzystałeś z biura podróży Abraksas? Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś akurat na to biuro? Znalazłeś interesującą wycieczkę, którą biuro udostępniło w internecie, czy może z polecenia znajomego trafiłeś do tego miejsca? Proszę, abyś napisał, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Mira

Bardzo różne macie zdanie o firmie jako klienci. Mnie interesuje praca a tu nie ma zupełnie opinii pracowników!

Nie polecam. Podróżowałam z tym biurem i nie jestem zadowolona, program źle ułożony, 75% czasu w autokarze, pilot mówi, że zwiedzanie miasta jest niemożliwe - a w programie jest - bo przekopiowali z innego programu. Więcej z nimi nie pojadę

Czarna

Strasznie niefachowe podejście do klienta .Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciej

Zagraniczny wyjazd z biurem niestety okazał się źle zorganizowany, autokar nie najlepszy, bardzo nieprofesjonalny przewodnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek - Mysłowice

Biuro Podróży Abraksas Tomasz Turek
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Emila Zegadłowicza 2
    41-400 Mysłowice