Fol-Plast S.A.

Czeladź

Fol-Plast S.A.

Opinie o Fol-Plast S.A.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Fol plast? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

januuszzek

Czy możecie powiedzieć jak wygląda praca na magazynie aktualnie ?

zadowolony - 2010-06-14 16:31:52 Pracowałem tam do lutego przez pare lat. To jest zakład ktory wykorzystuje człowieka jak tylko może. Zero premii nadgodziny do odbioru, [usunięte przez moderatora] prezesa chodzacego po hali z mina [usunięte przez moderatora]. Ludzie sa wporzadku ale biuro to porażka. A marketing hahaha.....:DDD Mój brygadzista pan T [usunięte przez moderatora]. szkoda gadac zgadzam siÄ� z przed mówcÄ� Pan T [usunięte przez moderatora] (jest po prostu [usunięte przez moderatora] i tyle w tej kwestii)

zadowolony

Pracowałem tam do lutego przez pare lat. To jest zakład ktory wykorzystuje człowieka jak tylko może. Zero premii nadgodziny do odbioru, [usunięte przez moderatora] prezesa chodzacego po hali z mina [usunięte przez moderatora]. Ludzie sa wporzadku ale biuro to porażka. A marketing hahaha.....:DDD Mój brygadzista pan T [usunięte przez moderatora]szkoda gadac

nowy_11

Robilem tam sporo czasu firma totalny bajzel kombinuja jak tylko potrafia a zarobi tam tylko brygadzista bo zwykly pracownik tyra za grosze a ostatnie czasy to panu prezesowi sie w glowce poprzewracalo :) kto tam pracuje do tej pory to wie co mam na mysli!!!

Zostaw opinię o Fol-Plast S.A. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fol-Plast S.A.