Cathay Pacific

Opinie o Cathay Pacific

a_sioo

Czy ktos moze mi przyblizyc jakie sa warunki finansowe na stanowisku travel agent?

Sebastian

Odradzam każdemu ponieważ rozmowy kwalifikacyjne są ustawione tak że dostają się ludzie tylko po znajomości i bez żadnych kwalifikacji . Dlatego rekrutacje powinni robić tylko obcokrajowcy a nie jebane Polaczki.....

No way

Rozmowa kwalifikacyjna na żenującym poziomie. Rysowanie plakatu i klejenie bibuły. Zero sprawdzenia znajomości języka. A po wszystkim wybierają do następnego etapu studenta i panią po 40stce. Jest to przykre że ważniejsze od umiejętności językowych jest to jaki kto zrobił plakat. Czuję się na maksa upokorzona ta sytuacją.

Jetfan
@No way 20.04.2017, 11:27

To klejenie bibuły wydaje się tylko z pozoru błahym testem. Tak na prawdę, sprawdza to jak się zachowujesz w trakcie wykonywania czynnosci, która intelektualnie uwłacza twojej godności. Wg. klucza powinnaś to robić z niepohamowanym usmiechem na twarzy :-) Jesteś po prostu zbyt inteligentna na pracę w korporacji, szukaj czegoś innego niż korpo, na prawdę da się.

Starszy

Nie rozumiem tego hejtu...Management po faktycznie początkowym okresie "docierania" działa super, pensja chyba najwyższa w tym sektorze, nawet na stanowiskach entry level, dużo wsparcia z każdej strony, sporo wyjazdów służbowych, a praca w sumie jak każda inna, nie ma powodów do narzekania bo nie jest winą nikogo że pasażerowie bywają jacy bywają. Co do service level - no skoro w pracy zamiast odbierać telefony biegacie po całym biurze i płaczecie (fałszywie), że nie macie supportu to ponoście tego konsekwencje.

ODP. bomtom

Dużo i ciężko, plus bałagan... Service level na nowych rynkach po 3 miesiacach przygotowań to aż 1%... Management bez doświadczenia, niby dużo płacą, ale nie inwestują w wykwalifikowanych pracowników i z tego powodu jest jak jest.

bombom

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat samej pracy?

W.

Wstalem, bo tym razem skonczylismy na cwiartce :)

ExSerco

Kasa sie zgadza, benefity swietne, tylko management niedoswiadczony po calosci... Jeden bez zadnego doswiadczenia, nawet nie wiadomo czy i jak mowi po francusku bo pracowal po angielsku zawsze a na telefonie spedzil moze dwa miesiace, reszte czasu poswiecil wysylaniu sms-ow o strajkach klientow (jest customer care). Drugi znany L4-owiec, nie tylko w Serco, jego performance wyznaczaja litry wypitej wodki w godzinach pracy, zdolnosci jezykowe - wybitne ale dopiero po 0,7.

Zostaw opinię o Cathay Pacific - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cathay Pacific