Silver Gospodarstwo Agroturystyczne Sylweriusz Namiel

Rusinowo

Opinie o Silver Gospodarstwo Agroturystyczne Sylweriusz Namiel

GośćPrawdaMożeByćBolesna

No tak z zewnątrz na obrazkach wygląda ładnie, a w środku jest prawdziwy upadek. Sam na własnej skórze się przekonałem. Pościel jeszcze z czasów komuny. Żydostwo nie oddaje pieniędzy, nie rozumie ludzkie problemy, bo ma kulerstwo to w dupie. Rezerwacja za domek od 600-800 zł w maju, gość traci klientów, gościu wyznacza termin 4 dni wypoczynku po 250 zł z każdego za cały spędzony dzień, bo mu tak się zachciało w okropnych warunkach w domku, brak szacunku do klientów, chowa się za PO i panią Anną. Nigdy nie proponuje żeby ktoś z klientów przyjechał później, bo ma to gdzieś, nie zależy tej kurwie na klientach. Niech w końcu Urząd Skarbowy się nim zajmie... Moja ocena Niedostateczny!

Gość128

Wydacie sporo kasy, nie polecam.

Zostaw opinię o Silver Gospodarstwo Agroturystyczne Sylweriusz Namiel - Rusinowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver Gospodarstwo Agroturystyczne Sylweriusz Namiel