Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys

Sosnowiec

Opinie o Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys

ISO

Szkłobudowa się nie sypie tylko Prezes S cały czas puszcza takie informacje o rzekomym bankructwie. Dla mnie gościu, który ludzi nie szanuje kompletnie. Zarobki najniższa krajowa. Żadnych dodatków o premii nie mam mowy. Jak wspomniał Fachowiec - po odejściu zaczyna się nagonka na pracowników. Dodam ze z kilkoma się sądzi. Gość z zawodu prawnik - niezrealizowany. Nie polecam wchodzić w to gówno !!!!

wojtas

Szkłobudowa już się sypie wykorzystywali swoich pracowników a i tak pada na dno , prezes S. szkoda nawet o nim pisać ma wszystkich z nic.

Pracowałeś w firmie Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys? Wiesz czy firma oferuje dodatki pozapłacowe? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Fachowiec
@admin 08.10.2015, 09:58

Firma niekompetentna , nie pracowałem w niej ale wykonywałem tam zlecenie .Nie szanują swoich pracowników zwłaszcza ich prezes ,a najgorsze jest to że gdy ktoś już odejdzie z tej firmy to się w tedy zaczyna nagonka na te osobę ,sam sie przekonałem o tym jak zwolniono jedną panią , nieważne że wykonywała swoje obowiązki sumiennie wręcz starała się robić ponad to co miała do wykonania , a przy tym była skromna , a gdy odeszła zrobiono zniej najgorszą nie dość że oceniono jej pracę z najgorszej strony to ruszono jej prywatność ale kogo z niej zrobiono to z pewnych względów tu nie napiszę .

Zostaw opinię o Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkłobudowa S.A. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Zajazd Irys