Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce

Opinie o Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce

nieznajomy

szukam oszukanych klientów przez firmę Roltop moj kontakt mareczek 1534@wp.pl

Tomasz

Firma godna polecenia, oddział Wieliczki; ludzie mili i konkretni, serwis ok. Nigdzie nie ma miodu, z tymi co handlowałem to oni są najbardziej do rzeczy. Polecam, będę utrzymywał współpracę nadal.

misiekpb

Firma bidna i niesolidna. Na zamówiony sprzęt czekam ponad dwa miesiące, gdzie zapewniano mnie, że czas realizacji to 3 tygodnie. Podczas kontaktu cały czas kłamstwa i zbywanie klienta. Podają sprzeczne ze sobą informację. Napewno więcej w tej firmie więcej nic nie zamówię. NIE POLECAM!!!

miś

Ta firma schodzi na psy nigdy więcej tam nic nie kupię atmosfera jest straszna serwis jest do d....!!!!!

Maruś

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Psychoza odczuwalna jest na każdym kroku. Pracownik nie może podjąć żadnego kroku bez uzgodnienia z prezesem- jeszcze trochę i trzeba będzie pytać się szanownego prezesika czy można pójść do toalety. Wynagrodzenie pozostawia bardzo wiele do życzenia, a o podwyżce można zapomnieć. I jeszcze na koniec zapie... się jak wół żeby mieć sprzedaż, a później okazuje się, że prezes miał widzi mi się i prowizji nie będzie. Niech każdy 5 razy przemyśli decyzje o podjęciu pracy w tym czymś.

Maro

Niech nikomu nie strzeli do głowy praca w Roltopie, kasa marna, atmosfera przypomina odczucia [usunięte przez moderatora]

tictak

Zgadzam sie z opinia. Ta firma oraz jej pracownicy zarządzający to maja o sobie bardzo duze mniemanie. Oddział w Wieliczkach i handlowcy oszukują ludzi na każdym kroku. Traktowanie klientów jak przedmioty, sprzedaż i później mieć gdzieś. Nigdy więcej tam nie kupie i nie polecam nikomu tej firmy.

Zostaw opinię o Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce - Cedry Małe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce