counter

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Roltop Sp. z o.o.?

yy Nowy wpis
@Pytanie

Lepiej w ogole nie dostawać umowy. Pracownicy i atmosfera jest super ale na tym kończą się plusy bo atmosfera jest dobra do momentu przybycia pana magistra awf, czyli prezesa. Człowiek jest typowym polskim przedsiębiorcą z memów, czyli najniższa pensja i kłopot z zainwestowaniem pieniędzy w pracowników. Prezesik jeździ Porsche a przedstawiciele autami z stanie krytycznym- przebiegi po pół miliona, niektóre auta po wymianie silników, problem z kupieniem opon. Nie powiem nic złego za to na pracowników, bo są to ludzie bardzo pomocni, którzy niestety na sytuacje na rynku są skazani na fanaberie „prezesa”. Pieniądze tak jak mówiłem są psie szczególnie patrząc na konkurencje (która zreszta przez 30 lat-tak, 30-oma latami prezes się bardzo chełpi- osiągnęła dużo więcej np. Agro Sieć).

anonim Nowy wpis

Xy Nowy wpis

Po 3 miesiącach można dostać. Atmosfera gdy nie ma prezesa „na łączach” jest dobra ale prezesik ma swoje pomysły głupie i nic bez jego wiedzy samemu nie możesz zrobić. Pieniądze w porównaniu do konkurencji ultra słabe a wymagania jakby się przynajmniej średnia krajowa zarabiało. Krótko mówiąc absolutnie nie polecam

Anna Nowy wpis

Szukam informacji, czy Roltop potrzebuje w 2021 roku sprzedawców maszyn? Ciekawi mnie, czy pracownik może liczyć na szkolenia w siedzibie Deutz-Fahr w Niemczech, oraz jak kształtują się premie za sprzedane maszyny. Z góry dziękuję aktualnym pracownikom, którzy podpowiedzą tutaj, czego spodziewać się w firmie.

Maria

Na czym konkretnie polega praca w Roltop? Chodzi mi o taki typowy zakres obowiązków w firmie na danym stanowisku. Czy praca jest ciężka? Pytam ponieważ zastanawiam się czy kobieta bez problemu sobie w niej poradzi. Czy kobiety są w ogóle tutaj przyjmowane do pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czarek

Trudno znaleźć w internecie jakieś opinie o firmie a tu na forum nie jesteście pozytywnie nastawieni, szkoda bo szukam pracy i teraz będę mysleć.

nieznajomy

szukam oszukanych klientów przez firmę Roltop moj kontakt mareczek 1534@wp.pl

krzys_love@wp.pl
@nieznajomy

Witam zostałem (usunięte przez administratora) przez Tadeusza H.

krzys_love@wp.pl
@nieznajomy

Nie polecam dilera Roltop, (usunięte przez administratora) sprzedają maszyny niezgodne z zamówieniem a później umywają ręce. Co innego piszą na ofertach, a co innego w umowie, trzeba wszystko sprawdzać szczegółowo, bo jak czegoś nie wpiszą do umowy, co było w ofercie to tego nie dadzą, jedynie cenę z oferty. Takie są fakty i radzę każdemu kto by chciał u nich zrobić zakupy się dobrze zastanowić przed wyborem dilera bo jest duży wybór i nie koniecznie musi to być Roltop

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Hej, czy w firmie Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce płacą za nadgodziny?

kacpitan

Dla mnie firma - śmieszna! Wygrałem w konkursie organizowanym przez firmę ROLTOP, główną nagrodę w postaci kolacji z prezesem tej firmy. Rzecz działa się na festynie "MAJÓWKA Z ROLTOP", zaraz po ogłoszeniu wyników, pracownik w/w firmy spisał moje dane i oznajmił ,że się jutro ze mną skontaktuje aby domówić szczegóły odbioru nagrody. Do dzisiaj się ze mną nie kontaktował, więc po tygodniu, postanowiłem się przypomnieć i napisałem maila w tej sprawie do Pana który spisywał moje dane i do działu handlowego i na ogólny mail firmy. Dwaj pierwsi adresaci, nie odpisali do dzisiaj, natomiast Pani Asystent Prezesa , która z Panieńskiego nazywa się Misiewicz, bo nie wyobrażam sobie jak w inny sposób można dostać pracę na takim stanowisku, odpisała w sposób bezczelny i arogancki, nie wnikając w szczegóły, że to jakiś żart! Ta Pani na tym stanowisku to żart! Mogła nie odpisywać nic , jak pozostali dwaj Panowie, lecz nie, przecież to "Pani Asystent' Żenada

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Roltop Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Marek Kunce?

Tomasz

Firma godna polecenia, oddział Wieliczki; ludzie mili i konkretni, serwis ok. Nigdzie nie ma miodu, z tymi co handlowałem to oni są najbardziej do rzeczy. Polecam, będę utrzymywał współpracę nadal.

misiekpb

Firma bidna i niesolidna. Na zamówiony sprzęt czekam ponad dwa miesiące, gdzie zapewniano mnie, że czas realizacji to 3 tygodnie. Podczas kontaktu cały czas kłamstwa i zbywanie klienta. Podają sprzeczne ze sobą informację. Napewno więcej w tej firmie więcej nic nie zamówię. NIE POLECAM!!!

miś

Ta firma schodzi na psy nigdy więcej tam nic nie kupię atmosfera jest straszna serwis jest do d....!!!!!

Maruś

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Psychoza odczuwalna jest na każdym kroku. Pracownik nie może podjąć żadnego kroku bez uzgodnienia z prezesem- jeszcze trochę i trzeba będzie pytać się szanownego prezesika czy można pójść do toalety. Wynagrodzenie pozostawia bardzo wiele do życzenia, a o podwyżce można zapomnieć. I jeszcze na koniec zapie... się jak wół żeby mieć sprzedaż, a później okazuje się, że prezes miał widzi mi się i prowizji nie będzie. Niech każdy 5 razy przemyśli decyzje o podjęciu pracy w tym czymś.

Maro

Niech nikomu nie strzeli do głowy praca w Roltopie, kasa marna, atmosfera przypomina odczucia [usunięte przez moderatora]

tictak

Zgadzam sie z opinia. Ta firma oraz jej pracownicy zarządzający to maja o sobie bardzo duze mniemanie. Oddział w Wieliczkach i handlowcy oszukują ludzi na każdym kroku. Traktowanie klientów jak przedmioty, sprzedaż i później mieć gdzieś. Nigdy więcej tam nie kupie i nie polecam nikomu tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Roltop Sp. z o.o. - Cedry Małe

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad