Opinie o Hartog Sp. z o.o. w Jantar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hartog Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hartog Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hartog Sp. z o.o. w Jantar

Przemek

Robota dobra i płaczą ale zaznacza nic warty krzyczy na każdego obraża nic nie robi tylko rządzi się widziałem nieraz jak krowy bił rura plastykowa kawał gnoja potrącił krowę samochodem robi tam jedna pani doi krowy wyzywa ja śmieje się z niej atmosfera jest tam zła buntuje pracowników nie zna się na uprawie ziemi że trzymaja go

Helena

Jest ogłoszenie o pracę w gospodarstwie rolnym z 5 maja. Niestety wiele szczegółów to w tym ogłoszeniu nie ma. Napisali, że umowa inna. Czy ktoś wie jaka? Ani słowa również o zarobkach? Mam rozumieć, że jak nie określili jaka to najniższa krajowa?

An

Tak tyle na rękę dają. Nadgodziny chyba tylko więcej przy żniwach. Tutaj nie bylo takiego czegos jak Nadgodziny . Każdy miał przydzielona prace według grafiku. Np dojarzom przypadło doj rano i po południu to okoli 10h dziennie wyszlo. Nieraz masz udoj tylko rano albo tylko po południu. Ale przeważnie 40h tyg Każdy przynajmniej ma. Ale to trzeba się zastanowić czy za te pieniądze na 3 rano wstać się chce . Niestety wszystko idzie w górę . Każdy chcę z czegoś żyć. I właściciel i pracownik . Tylko trzeba też myśleć o latach pracy a nie rypać do 80lat bo nie wyrobisz emerytury albo żyć na starość za 1tys bo lat pracy nie wypracowało się. Najke jak Każdy sam spróbuję i dowie sie na swojej skórze. Mam nadzieję że pomogłam.

Zoowet

Witam. Chciałabym zasięgnąć opinii o pracy w tej firmie na stanowisku zootechnika? Może ostatni zootechnik byłby w stanie się wypowiedzieć. Pozdrawiam.

@Angie

Prawda zarobki są okej . Jeśli pracuje się dobrze to nikt nie ma żadnych pretensji o nic! Trzeba mieć pojęcie o tej pracy Ale jestem przykładem ze idzie sie nauczyć wszystkiego jak się chce . Trzeba myśleć przy tej pracy i patrzeć co się dzieje a nie przyjść odwalić swoje postać zapalic i pójść. To jest duze gospodarstwo i duze stado. Jak ktoś chce pracować to będzie pracowal .

Beata

Nikt nie pracuje u mnie bez ubezpieczenia . Kazdy ma i mial wyplacone wynagrodzenie na czas i bez zaleglosci . Tak- jak pisze to przynajmniej nie anonimowo . latwo jest jest kogos oczerniac i pisac bzdury i nie miec na tyle odwagi i szacunku zeby sie podpisac . Kandydat , ma pan stare informacjie . Jezeli ktos chce pracowac i ma pytania to zapraszam do firmy .

Przemek Nowy wpis
@Beata

Każdy pracuję bez umowy i ubezpieczenia A szefowa kłamie i jest nie miła

An Nowy wpis
@Przemek

No nie wszyscy pracują bez umowy ale są takie osoby, 3 tylko na umowe reszta na zlecenie albo na czarno. Jak mają komorników to tak kombinują sobie sami i robią bez umowy. Miły to jest każdy jak chcą żeby pracował a potem pokazują s2oje oblicze. Tak dobrze się tam dzieje i tyle ludzi mają ze aż sama szefowa ostatnio doila krowy. Brawoo. Jak się ludzi nie szanuję to samamu trzeba robić. Radzę zacząć szanować pracowników , bo za chwilę z ręką w (usunięte przez administratora) zostaniecie

Pati Nowy wpis

Do tej pracy w gospodarstwie rolnym to ile trzeba mieć tego doświadczenia tak mniej więcej? Ojcu bym powiedziała bo szuka pracy i mnie poprosił o pomoc trochę, ale no najpierw poczekam czy ktoś odpowie w ogóle o to ogłoszenie..

Piotrek Nowy wpis
@Pati

Nie warto robić tam źle tratują ludzi skoda nerwów oni szukają takich co porobią trochę i później ich traktują jak (usunięte przez administratora) sef jak jest to i nawet potrafi być nie miły popycha i nie warto tam pracować a ci staży pracowników to traktują cię jak śmiecia a kierownik jest nie miły i nabija się i wyżywa odradzam tem pracy

Przyuczą człowieka na stanowisko dojarza czy tylko z doświadczeniem? Ja robiłem już w gospodarstwie ale nie na tym stanowisku akurat. No tylko zalezy mi na czyms teraz, nie będe wybrzydzać, pytanie jak oni na to patrzą. W ogloszeniu za bardzo nic.

Przemek

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hartog Sp. z o.o. kandydat na stanowisko PRACA W GOSPODARSTWIE ROLNYM ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Helena

pl
@Helena

Zastanów się trzy razy czy chcesz z nimi pracować!!!! Jest tu za dużo negatywnych opinii A jak szukają całej nowej załogi to coś tam nie idzie skoro wszyscy się zwalniają

@Helena

Inna ,czyli łatwo się domyślić ze zlecenie. Gdyby była umowa o pracę to by napisali umowa o pracę odrazu jak inni ludzie ogłaszający się że poszukuja pracowników . Płacą między 20-23zl i to maks. Najnizsza krajowa na konto a reszta do ręki standardowo jak u każdego. Z całym szacunkiem kto chcę na zlecenie robić w tych czasach?! Każdy chcę mieć lata pracy. Ktoś kto chcę sie chwycić byle kase mieć to pójdzie na to . Madry złowiek pójdzie tam gdzie Dadzą umowę i będą go szanować , zus poszedł w górę i Każdy szuka oszczędności ale potem się nie dziwmy ze taka rotacja tutaj jest i dojarze odchodzą. Szacunek i godna praca , Każdy na nią zasługuje! Gdyby nie dojarze i pracownicy na polu to by firmy nie było. Tutaj nie ma co gdybać , snuć domysły co nie tak, dlaczego, kto itd tylko trzeba wyciągnąć wnioski z każdego komentarza , skoro ludzie piszą to cos musi być w tym prawdy . Każdy zasługuje za Szacunek i godne zarobki . Czy to szary pracownik biuro czy ktokolwiek.

@An

Jednak miałem nadzieję, że oferują porządną umowe o pracę, a nie śmieciówkę. No niby samemu można składki sobie odprowadzać ze zlecenia, ale pytanie czy to jest opłacalne. Masz rację, że każdy zasługuje na godne warunki, ale czasem są sytuacje bez wyjścia, gdzie robota jest potrzebna na już. Dasz mi znac jeszcze czy te 20-23 zł/h to już na czysto jest i czy można na nadgodzinach dorobić?

DK

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej i proponowano mi pracę jako kierownik gospodarstwa. Nie podjęłam rękawic bo nie mieli zootechnika i wiedziałem że będę musiał zaglądać do obory, a doświadczenie mam bo pracowałem jako kierownik gospodarstwa mlecznego w UK przez 13 lat i krowy nie są mi obce. Widziałem że rządzi tam biuro. Szefowa i księgowe, szef to Holender, który prowadzi firmę budowlaną w NL jego brat prowadzi gospodarstwo w NL po rodzicach. W rozmowie dobrze mi się z nim rozmawiało. Ziemia jest tam dobra,. Dzierżawił cześć na brukselkę dla innego podmiotu. Na krowach był problem z załogą, co do sprzętu rolniczego to widziałem kombajn Claas. Widzę że jest oferta na agronoma i co do wynagrodzenia 12 tyś netto. Jeśli mogłem pomóc. Pozdrawiam

@DK

od samego początku zarabia się 12 tysięcy netto? ogólnie bardzo sympatyczna kwota. :D napisz proszę, czy to wynagrodzenie składa się tylko z podstawy, czy została do niego wliczona jakaś premia.

kanał
@DK

Kierownik gospodarstwa siedzi w Holandii Nie wspominali o obsłudze kombajnu w sezonie? Nie wspominali o dojeniu krów jak się personel spóźni?? Dobra decyzja omijać z daleka ????

DK

Tak od początku + lokum (mi proponowali dom) podstawa.

Iza

Ta praca w gospodarstwie rolnym co dali ogłoszenie o pracę na jednym portalu to ogółem kierowana tylko do mężczyzn czy kobieta też może wyjechać tam? W sumie jak czytam to nie napisali nic sugerującego, żeby tylko mężczyzni byli mile widziani, ale wolę się upewnić, żeby nie tracić czasu. Wie ktoś cos?

@Iza

Chcesz pracować za 20zl i bez umowy i ubezpieczenia , świeciowe umowy ro dzwon. Hartog takich pracowników potrzebuje. Pracować nie musisz i znać się na niczym też nie grunt dobrze się kręcić i udawać że się coś robi i udaje że pracuje i do biura donosić.

Widzę se jest tutaj sporo opinii wiec chciałbym odświeżyć, czy nadal jest problem ze szkoleniem wstępnym pracowników ? Kasa nadal Ok? Wiecie teraz końcówka roku to pewnie będzie od stycznia więcej? No i dostaliście w ogóle coś od firmy na święta ?

Xxx

A to tylko przychodzi się do pracy żeby dostać coś na święta.?! Jest tutaj dużo osób które pracując dlugo i są zadowolne z zatrudnienia i pracy. Szefostwo super ,gdyby tu kobiety nie pracowały wgl atmosfera byłaby super, leniwym zawszę coś będzie nie odpowiadało. W pracy się pracuje

@Xxx

no fajnie gdyby jednak pracodawca coś dawał na święta, wtedy wiadomo, że pracownicy liczą się dla niego...długo pracują to znaczy ile? spory staż mają pracownicy? no i pracownicy z jakiego powodu są zadowoleni, na co u nich można liczyć przyjmując się do pracy?

Xzx

Na prace zlecenie za 20zl albo prace Bez umowy ! Teraz tak się wycwanili ze zatrudniają gowniarzy a długoletnich pracowników zwalniają bi nie chcą im przedłużać umowy o pracę tylko wolą zwolnic i zatrudnić ludzi nowych którzy przyjdą pracować zmniejsze pieniądze i za śmieciową umowę albo bez umowy. Taka ogromną firma a ludzi więcej bez umowy pracuje niż na umowę! Wstyd! Tak się właśnie docenia pracowników tam. Dobrych zwolnic a tych co chodzą i się kręcą byle i ściemniają to chwała bo donoszą do biura. Zwalniać ludzi którzy lubią to co robią umieją wszystko A .wziąć .swiezaka To. Chore. Ktoś Chcę pracować legalnie na umowę to trzeba się go pozbyć bo co bo koszta zus za duże?! Księgowe nich pracują na zlecenie. Ludzie pracujący przy maszynach i krowach bez umowy I ubezpieczenia! A jak się komuś coś stanie to.potem będzie że taki Ktoś tu wgl nie pracuje!

Był ktoś może na rozmowie w sprawie tej pracy w gospodarstwie rolnym? Jakie te maszyny mają dokładnie, wiadomo coś? Bo tak ogólnikowo napisali w ofercie , tylko że wymagają żeby znać obsługę . Może nawet ktoś pracował tam, to jeszcze lepiej, chciałbym jak najwięcej wiedzieć, zanim wyśle papiery.

Ta praca w gospodarstwie rolnym, co w listopadzie sie ogłaszali, to już nieaktualna na pewno? W sumie bym chciał wiedzieć, czy to zatrudnienie jakoś cyklicznie się zdarza w sezonie czy po prostu mają człowieka już na stałe. Jakby było coś nowego albo podobna oferta to dajcie znać. Dziękuję

Xxx

Skoro nie widnieję oferta to czyli maja pracowników i nie szukają nowych!

Emilia

Mają ogłoszenie na stanowisko Pracownika do obsługi bydła mlecznego. Jest napisane, że wynagrodzenie do uzgodnienia. Czy może chociaż ktoś się orientuje w jakich granicach można oczekiwać wypłaty? Czy jest to bliżej najniższej krajowej czy jednak coś więcej? Poza tym, jak wygląda forma zatrudnienia? Po ile godzin dziennie się pracuje? Czy weekendy też wchodzą w grę?

@Emilia

Krowy doi się 2 razy dziennie, nie rozumiem więc pytania czy weekendy tez się pracuje. Nie, absolutnie krowa czeka 2 dni aż minie sobota niedziela i ktoś się pojawi w poniedziałek! Widzę te niektóre komentarze osób szukających pracy to widać że zero pojecia o tym macie!

polin
@Xxx

To ile można za taki wekend przy dojeniu zarobić u was?

Kinia

Cześć, a wy macie w ogóle jakieś oferty na to cale dojenie i tak dalej? bo ja ich na necie nie widzę a tu już od miesięcy się pytacie o to. Taka praca jest trudna? Są z tego szkolenia? była oferta jakiś czas temu na gospodarstwo ale w niej właśnie doświadczenia wymagali… bez nie ma szans?

Teraz będą zatrudniali traktorzystę - operatora maszyn rolniczych i ja bym się akurat chciał dowiedzieć, w jakich godzinach jest ta praca, ile jest płacone i wszystko co wiecie na ten temat. Tutaj widzę jest straszone, a jakoś nikt nie napisze o co chodzi. Czemu by człowiek nie miał pracować jako traktorzysta na ten przykład?

Dziękują za informacje. W ogłoszeniu było też że gospodarstwo oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Co prze to rozumieć? Można poznać stawkę albo widełki wypłaty? Prócz dojenia dwa razy dziennie są też do wykonania inne roboty w gospodarstwie? Jak tak to jakie?

Zoowet

Angie

Pracowałam tam rok temu, kompletnie nie polecam nie ze względu na zarobki bo owe są jeszcze w miarę okej, ludzie którzy tam pracują nawet nie potrafili pokazać co i jak, (usunięte przez administratora)Miesiąca tam się wytrzymać nie dało wiecznie jakieś pretensje,(usunięte przez administratora) Odradzam tam komu kolwiek iść do pracy.

Mnietek
@Zoowet

Był tam kilka lat temu gość co 4 lata jako zootehnik przepracował jego popytajcie Co tam się dzieie

@Angie

Kamil92

Witam nie polecam tej firmy pod żadnym względem. Z przyczyn losowych nie mogłem dotrzeć tam do pracy, ale bardO chciałem pracować tam z moja dziewczyna tzn nad morzem ja na stanowisku zootechnik . Pani oddzwonila i powiedziała że owszem mógłbym pracować ale muszę zacząć na stanowisku dojaza bo nie ma pracownikow oraz, że będę zarabiał ponad połowę mniej. Firma nie rzetelną i w dodatku (usunięte przez administratora) i nie ma co u nich pracować bo na koniec stwierdza, że musisz u nich pracować i to hary taty w nie.

@Kamil92

Dziwne, piszesz że z przyczyn losowych nie mogłeś dotrzeć, a potem że jednak zaproponowali ci inną robotę... Trochę nie kumam. Czyli w późniejszym terminie dojechałeś? Może już nie było wtedy miejsc tam gdzie chciałeś na początku? A mówili ci w ogóle ile czasu musiałbyś pracować na tym innym stanowisku, może to chwilowe tylko? Chociaż jak za połowę kasy to i tak słabo. Ile ci zaproponowali?

Celcia

Super firma , polecam, szefostwo jest wyrozumiałe, współpracownicy są okej . Z doświadczenia wiem , że Ci co piszą te negatywne opinie to piszą to tylko i wyłącznie dlatego , że sami się nie sprawdzili . Jedna z Was kradła ile weszło i kłamała, zostawiła (usunięte przez administratora) i brud po sobie . Pan zarządca, który chciał chodzić w garniturze po oborze . Pani X jest już na wylocie więc bez obaw .

@Celcia

A dlaczego podobno jest na wylocie?

to dobrze
@Celcia

Musisz jeszcze pojeść tego holenderskiego chleba, będziesz pamiętać smak do końca życia

@Urszula

@Urszula bo na to zasłużyła i dobrze o tym wiesz !!

@Celcia

No tak właściwie to nie, stąd pytanie. Więc?

Xxxx
@Celcia

A skąd informacje takie masz?? Widziałaś jak kradną?? Gdzie zostawiła ten brud przepraszam bardzo??? Nie dowierzam własnym oczom :o jak głupim trzeba być aby coś takiego napisać?? Co może wskoczyłaś na jej miejsce?? (usunięte przez administratora) jesteście tak bardzo ze to się w głowie nie mieści! Masz dowody na to ze ktoś tam kradł? Świadków zdjęcia? Co kolwiek? Czy tak wyssane z palca to jest? Żenada

piasek
@Celcia

I jak pojadłaś tego Holenderskiego chlebka? Dobry?

dachy z blachy
@Xxxx

Popatrz w.rowach może bańkę z ropą znajdziesz a najbliżej masz tego typa co w bloku mieszka handluje gazem i ropą a wiesz z kąd ta ropa!!!?? Zapytaj

Kaaaaaabum
@Celcia

ale przynajmniej Pani X nie trzeba było pilnować na hali i było zawsze posprzątane :D i ta Pani X i Ten Pan w garniturze przynajmniej wiedzieli co gdzie i jak się robi i robili to dobrze :) a teraz ? No przyznaj ile bakterii jest z jednego dojenia ? Och sorry a Ty wogole wiesz dlaczego są bakterie ? Nie to ja Ci powiem bo cycki krowy się wyciera a nie na u*ebane zakłada się aparaturę i myślisz ze jest git .. proszę cię już każdy wie jak pracujesz i powiedz mi gdzie ty te pincet krów doiłaś ach zapomniałam dodać ze ty pracujesz tu niecałe 5 miesięcy a mówisz ze ponoć już 3 lata robisz w hartogu śmiech na sali dosłowne, i że tak zapytam gdzie ten burd był u Ciebie w gaciach chyba bo Wydaje mi się że przy tobie jest taki (usunięte przez administratora) że ja bym się bała napić tego mleko . Pozdro mordo :*

anżej
@Kaaaaaabum

Kto tam w garniturze spacerował? Są tacy co u Marioli na kolanach siedzą całe dnie, ale czy mają czas na chodzenie w garniturze po oborach?????

szlaban
@Celcia

Większość komentarzy negatywne ? Śmierdząca sprawa ?

4.4 tłuszcz
@Celcia

Szukają zootechnika od 3 lat! W czym tkwi sekret tego miejsca?

Grzegorz
@4.4 tłuszcz

No nie mów że nie mogą znaleźć. Czy znajdują ale pracownik po jakiś czasie od odchodzi? Ty jesteś na tyle odważny że chcesz aplikować? Nadal jest rekrutacja?

poliak
@Grzegorz

Dzwoniłeś do firmy? Coś się dowiedziałeś?

Grzegorz
@poliak

Jeszcze nic ale wiem ze prócz zootechnika szukają też dojarzy i pracowników do obsługi bydła mlecznego. Dodatkowo trzeba być dyspozycyjnym. Ty na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Zuzanna

Pracował ktoś tutaj jako Zootechnik? Co wiecie o zmianach i grafiku? Jak on jest ustalany i czy jest jakas elastyczność względem godzin pracy?

Rysiek

Czytałaś ogłoszenie o pracę od początku do końca?? Wydoisz 600 krów, w przerwie inseminacja potem poród i znów inseminacja i dzień się kończy a ty jeszcze nie byłaś przy cielakach ????

xXXX
@Rysiek

A gdzie tam jest 600 krów :o ludzie jakie wy bzdury piszecie i czytacie ???? tym bardziej ze każdy tu wie jaki był powód nie przyjęcia do pracy ! Kobiety tez tam pracują ale tam nie szef decyduje lecz pracownik ktoś nowy przychodzi drugi pracownik wolne bierze zamiast pokazać co i jak potem wraca i twierdzi ze nowy się nie nadaje i tak jest i będzie :)

mat

2x dziennie 300 do dojenia=600 Powodzenia

Aneta
@mat

To pracujecie tam i nie wiecie nawet że krowy się doi dwa razy dziennie? :D

xXXX
@mat

O mamo (usunięte przez administratora) :D ! Dobry z matematyki jesteś! Dokształć się i dobrze doinformuj a później pisz :D wychodzi na to, że doisz 600 krów dziennie? A powiedz mi mój drogi jak Ty to robisz jak tam jest 300 krów? I te krowy TE SAME KROWY krowy doi się dwa razy dziennie, więc jakim cudem Tobie wyszło 600? ????

@xXXX

Przecież nie napisał, że krów, jemu chodziło o samą czynność dojenia przecież to logiczne. Czemu tak się za słówka łapiecie, każdy z was przecież wie, że jest ich 300 i trzeba po dwa razy to zrobić. Nad czym ta debata?

dick
@xXXX

Czuć polsko- holenderski tok myślenia A jak doisz 3x dziennie to czas i wydatek energetyczny ten sam co 2x dziennie a zapłata jak za jedno dojenie w złotych polskich ????

@dick

I to wystarczający powód, żeby kobiety odrzucać z marszu?

@Rysiek

Tak, pochodzę ze wsi i od dzieciaka pracowałam przy krowach. Pracowałam również na gospodarstwie OHZ GARZYN na którym jest ponad 600 krów i tak dawałam radę to robić. To że ma pan więcej w spodniach nie oznacza, że jest Pan ode mnie lepszy.

normalny typ

Grzesiu nikt nie pytal sie o twoje nic nie wnoszące zdanie do tematu bo ty jesteś borowik. naura

Xxx

Uważam, że jak kandydat nie powinnam.uslyszec słów "kobiet nie przyjmujemy". Jeżeli taka jest polityka firmy, nie powinni mówić tego osobie która kandyduje na stanowisko. Są różne sposoby aby odmówić, zaczynając od " mamy już kogoś". Odnosząc się do ciężkiej pracy. Nie każda kobieta jest filigranową osóbka, bez siły. Gdybym nie wiedziała jak wygląda taka praca to nawet bym nie aplikowała. To chore że w tych czasach jestem dyskryminowana za to jakiej płci jestem.

Mariola
@Xxx

Ciebie tam brakuje Będzie najbardziej toksyczne i poebane gospo w północnej polsce Walcz o te robote

Artur
@Xxx

Może warto to mocniej nagłośnić?

@Mariola

Dziękuję, postoje. Życzę więcej empatii.

amber
@Xxx

Szukaja, szukają, szukają, szukają Coś tam musi być nie tak ?

@amber

A może jakby zaczęli kobiety normalnie przyjmować to by nie musieli szukać? Chyba, że przyjmują?

@Urszula

Z tego co wiem to przyjmują!!

@Celcia

Tak? A na które stanowiska?

Urszula

Oj pewnie kluczowe słowo tu przysłoniło, ale chyba miałeś w zamiarze napisać coś obraźliwego w stronę menadżera czy zbyt pesymistycznie to widzę?

Karo

Ale wy tu bzdury piszecie haha ????chyba piszczcie co wam ślina na język przyniesie ???? w tym momencie jest już więcej niż te 300 krów, warunki są jakie są jedni pracują drudzy leżą a skoro jesteś z tych drugich to nie dziw się że po tygodniu lecisz ????sugerujecie się opiniami innych a może sami wpadnijcie przepracujecie i oceniajcie ? No chyba ze wasza praca kończy się na siedzeniu przed telefonem i pisaniu opinii które tak naprawdę nikogo tu nie obchodzą ..

Iglo
@Karo

Tak Jest Wpadnij na tydzień ogarnij jakiś syf i nara Niestety To miejsce jest przeklęte ????

@Iglo

Przeklęte?Czemu. I skąd ta rozbieżność w waszych opiniach?

amstel
@Urszula

W dobrym gospodarstwie pracuje się 30-40 lat, Nie rok czy dwa, lub do pierwszej wypłaty Już się wykrwawiacie ????

@amstel

Ano chyba że tak. Ale to przypadkiem nie są teraz takie czasy, że ludzie zdecydowanie częściej rotują niż kiedyś? To czemu tutaj tak uciekają?

Gosza

Agronom też uciekł?! Musi być wspaniała atmosfera

Szczupak367
@Gosza

Tam trzeba zmienić myślenie szefa to nie jest już daleka (usunięte przez administratora) tylko trzeba pracownika traktować jak człowieka i stosować się do przepisów i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Hartog Sp. z o.o. - Jantar

• Jak się pracuje w Hartog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hartog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Hartog Sp. z o.o.
  • 1