Bsl Truck Paweł Bartyś

Opinie o Bsl Truck Paweł Bartyś

Merc

Dostanie Pan podwyżkę za miesiąc. Pan jest pierwszy w kolejności do podwyżki. Jak tylko poprawi się kondycja firmy dostanie Pan podwyżkę. Niestety muszę Pana zwolnić... ... a nie, przecież szefa nie ma w dniu jak Cię zwalniają żeby mógł podziękować za współpracę - tak jest w tej firmie.

Mariusz-RVI

Właściciel tego nie napisał a to dlatego że Tekst jest bez błędów i poprawny stylistycznie. Napisał to ktoś na jego polecenie. Na pewno nikt z pracowników sam z siebie by tego nie napisał. Pisała to kobieta. Ale tak czy inaczej nie zmienia to faktu że nie wiele ma to wspólnego z rzeczywistością.

auto745

hahahahhaaa ta opinia chyba pisana przez własciciela, który chce aby wszyscy harowali dla niego za free, zero rozwoju - OGÓLNIE NIE WARTO.

Nikt

Nie to, nie pisał właściciel :) To pisał taki starszy pan, który za co się weźmie to zepsuje :)- robił w tej firmie chyba już wszystko- z miernym powodzeniem Firma ok- nie dla tych, co nie umieją sami pracować- Klimat ok, fajni, ludzie - powiem zajebiści, Ale branża trudna- w której trzeba się odnaleźć-

jojo23

Jaki wazeliniarz? Przecież to napisał sam właściciel bo przecież nikt inny nie pisałby takich bzdur.

aj

ALE WAZELINIARZ---- OCZEKUJACY ZA TAKIE WPISY CHYBA PODWYŻKI

fifi

To chyba jakiś żart...

Zostaw opinię o Bsl Truck Paweł Bartyś - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bsl Truck Paweł Bartyś