Marlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Opinie o Marlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

książę

Traktowanie ludzi po ludzku jest na ostatnim miejscu. Liczy się tylko kasa, kasa i nic więcej. Można by książki pisać na temat zasad obowiązujących w tej firmie .

...

Podzielam opinie poprzednika!! Wykonanie dramatyczne brak kontaktu totalne olanie klienta każde słowo to kłamstwo nawijanie klijentowi makaronu na uszy!!! Nie polecam w 100%

xxxx

firma bardzo nierzetelna, nie dotrzymują terminów, byle wziąć zaliczkę, naobiecywać potem czekaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! traktują klienta przedmiotowo, z totalnym brakiem szacunku, zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

?

Czy pracownicy tej firmy wiedzą , że mają forum?

G.G
@? 14.04.2013 10:13
Czy pracownicy tej firmy wiedzą , że mają forum?

Dobra rzetelna firma, pracowałem tam trochę i nie mogę powiedzieć złego słowa.

?

Dziwna firma .Żadnego wpisu na forum.Pracuje tu kto?Dobrze się zarabia?

Zostaw opinię o Marlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marlex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe