S-TEL Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o S-TEL Sp. z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Poległy jestem pracownikiem serwisu Gowork.pl i jestem tu po to aby wam pomóc i dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracodawcy. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat pracy w firmie S-TEL Sp. z o.o.?

Poległy
@Natalia 18.09.2017, 19:52

A to przepraszam, chodzi o to że tam pracuje/pracowała taka Pani Natalia niby jakiś kierownik, ale jak ktoś miał jakieś pomysły, ten z niższych szczebli to go szybko załatwiała, ogólnie wredna itp/ Tam tylko Pani Marzanna Sroka była w porządku.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Anonimka może wystąpiła jakaś sytuacja, w której było konieczne przełożenie spotkania. Nie próbowałaś aplikować jeszcze raz do firmy S-TEL Sp. z o.o.?

Anonimka

Dzwonią, umawiają się na rozmowę w sprawie pracy, a potem 5 razy przekładają terminy i miejsca spotkań. W końcu straciłam cierpliwość i odwołałam spotkanie, bo w końcu ile można zwodzić i przekładać spotkanie... Stosunek do kandydatów może świadczyć o tym, jak traktują swoich pracowników, ale mam nadzieję, że się mylę.

nikon
użytkownik zarejestrowany

Nie sądzę Grzesiu, by młodzi ludzie "po szkole" chcieli mieć umowę zlecenie. To jest idealne rozwiązanie dla studentów, bo i tak mają ubezpieczenie, a przynajmniej dostają więcej kasy na czysto. :) pzzdr.

Nikomu nie polecam tych(usunięte przez administratora). Kompletnie nie znaja sie na rzeczy. Mysla ze jak zatrudnia kilka osob ktore kiedys pracowaly w Orange i mysla ze wszystko mozna, Ja sie zastanawiam jak wlasciciel moze sie nazywac Prezesem :):):):), to chyba zart. Zwykly ćwok i nic wiecej. Nie polecam i odradzam, Oszukuja i nic z tego nie robia.

Kiedys tu pracowałam

Widze że nic się nie zmieniło od mometu mojego rostania z Firmą S-tel , myślałam nawet że po roku zarzadzania przez innego koordynatora firma odzyje a tu dalej nie zadowoleni konsultanci...Co ja moge Wam powiedziec szczerze co Wy chcecie!!!...Ja rozumiem ze chcielibyscie wiecej zarabiac ale utrzymanie salonów stało sie juz mało opłacalne,prowizje sa małe a płacic za Was Zus i podatki trzeba,salon tez sie sam nieutrzyma. Z takiego jednego salonu np: przy dobrych wiatrach jest 10.000 zł (jak wyrobicie plany i załorzenia a wiecie sami ze nie jest to łatwe)odliczcie koszt utrzymania 2 pracowników to w Polsce przy najniższej podstawie (4000zł) ; koszt opłat salonu ( dzierżawa średnio ok 3000 zł,opłaty dodatkowe plus minus 1000zł to mamy juz drugie 4000) zostaje 2000zł kazdy chce dostac jakąś prowizje odliczmy 500zł zostało 1500 a koszty materiałów biurowych itp nastepne ok 400-500zł akcje ulotkowe,gadrzety dla klientów kolejne 500zł a biuro,ludzie którzy tam pracuja też kosztują, to z czego Wam mają dac???Jak zaczniecie pracowac na swoim to dopiero zrozumiecie jakie sa koszty utrzymania tego wszystkiego,jak bedziecie starali sie wyrabiac plany i pracowac a nie siedziec na zapleczu nie którzy i udawac przez 8 godzin w nie które dni miesiaca ze pracujecie bo akurat dzis Wam sie nie chce to mysle ze bedziecie zaraiac powyżej 1500zł.Zrozumcie że jak Wy nie zdobędziecie klienta i nie zarobicie to żaden nawet najlepszy koordynator i szef za Was z własnej kieszeni nie wyłorzy. Kiedys nie rozumiałam wielu rzeczy pracujac w tej firmie dlaczego płacą mi tylko podstawe a dlaczego ta podstawa taka mała no i prowizje sa takie małe ale teraz wiem że oni poprostu nie mogli mi wiecej dac bo sami nie mieli.Taka jest prawda jest poprostu w Polsce ciężko utrzymac firme, i miec przy tym jeszcze zadowolonych pracowników.....Pozdrawiam Ps.Warto to sobie przemyslec, mozecie miec bardziej pretesje do naszych polityków i sytułacji ekonomicznej Polski gdy by starali sie pomagac Firma a nie nakładac kolejnych podatków to Wy tez zarabiali byscie wiecej.

Były Pracownik

Szczury i myszy już uciekły z tego oktętu...czas na reszte

Zostaw opinię o S-TEL Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-TEL Sp. z o.o.