Akwajaro Barbara Szastak

Prudnik

Opinie o Akwajaro Barbara Szastak

Tomas

Sprzedawca na najwyższym poziomie bardzo uczciwy i komunikatywny. Sprzedawca bardzo dobrze doradza w zakupach i odpowiada na każdy telefon. Ja kupiłem cały zestaw diversa telefonicznie, po tygodniu zestaw zgodny z opisem jest już mnie w domu. Bardzo chętnie wrócę na zakupy w tym sklepie. Bardzo gorąco polecam ten sklep. Rewelacja!!!

egregor

firma sprzedaje buble ..kupiłem pokrywę aluminiową na akwarium ,okozało się że jest prąd w obudowie ,,odradzam zakupu w tej firmie

akwajaro
@egregor 19.11.2014 11:37
firma sprzedaje buble ..kupiłem pokrywę aluminiową na akwarium ,okozało się że jest prąd w obudowie ,,odradzam zakupu w tej fir...

Witam -Po pierwsze ciekawe czy Pan podłączył pokrywę do gniazdka z tzw. bolcem/uziemieniem (zaleca to producent w swojej ulotce). -Po drugie jeżeli występuje taka sytuacja to należy skontaktować się ze sprzedawcą i sprawę wyjaśnić ( nie przypominamy sobie aby Pan się z nami w tej sprawie kontaktował), a nie wypisywać na forum i oczerniać firmę że sprzedaje buble (Pana wypowiedzią zajął się już nasz prawnik). Pozdrawiam akwajaro

Zostaw opinię o Akwajaro Barbara Szastak - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akwajaro Barbara Szastak