MCC Mariusz Cabała

Mysłowice

Opinie o MCC Mariusz Cabała

zinteresowany

A można wiedzieć na jakim poziomie są zarobki? 2 tysiące za 16 godzin czy 4 tysiące?

Gosc
@zinteresowany 28.06.2016 15:40

Uzaleznione od stanowiska. Pracownik techniczny kolo 2, inzynieryjno-techniczny 2.5

Gosc

Firma o ciekawym profilu dzialalnosci, robota interesujaca ale malo zorganizowana. Ze wzgledu na nietypowy charakter pracy pracuje sie albo z mala skutecznoscia albo po 16 godzin dziennie. Spore zainteresowanie jak na tak mala dzialalnosc, przy zalozeniu lepszej organizacji i nakladzie na szkolenia ( nie w sensie naucz sie na wlasna reke podczas roboty) firma ma przyszlosc. Zarobki na poziomie doswiadczenia, pracuja mlodzi, zdobywaja umiejetnosci i odchodza bo wynagrodzenie stoi w miejscu

Zostaw opinię o MCC Mariusz Cabała - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCC Mariusz Cabała