7th heaven group Bogusław Kosowski

Oświęcim

Opinie o 7th heaven group Bogusław Kosowski

Agata

świetny film, zdjęcia, cena super, co najważniejsze extra młodzi ludzie, lubiący swoją pracę, polecam bez wahania :D

Alicja

Profesjonalny zespół na każdą okazję. Film z wesela w świetnej oprawie, zarówno dźwiękowej jak i graficznej, nietuzinkowy i nowatorski sposób montażu. Otrzymaliśmy płytki kilka dni temu, jesteśmy ogromnie zadowoleni i z całą pewnością z ręką na sercu powiemy, że polecamy każdemu. Panowie przesympatyczni. Nic dodać, nic ująć.

Zostaw opinię o 7th heaven group Bogusław Kosowski - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 7th heaven group Bogusław Kosowski