Centrum Dialogu i Modlitwy

Oświęcim

Opinie o Centrum Dialogu i Modlitwy

Bella

Dobra kelnerka dzis pracuje w osw i okolicach za 10 zl godz tam jest 7-8 wiec duzo nie zarobi sie a czasu prywatnego zero inaczej mowiac daremna praca typu wolontariat

Mietek

Ksiadz placi 7 zl paniom sprzatajacym kelnerkom 7,50 sam jezdzi mercedesem najnowszej klasy wiec samo to swiadczy o tym czlowieku. robisz 8-9 godzin codziennie plus kazde swieta i niedziele tak jak wszedzie w tej branzy nie mozna usiasc i jesc to co ktos zostawil. Wszystko piekne na zewnatrz prawda beznadziejna wychodzi pozniej. Nie polecam oj nie nikomu pracy w centrum

Zostaw opinię o Centrum Dialogu i Modlitwy - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dialogu i Modlitwy