LEO Gmerek Maroń sp.j.

Świętochłowice

Opinie o LEO Gmerek Maroń sp.j.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Spartakusna jakim stanowisku pracujesz w LEO Gmerek Maroń? Wspominasz, że wobec pracowników stawiane są bardzo duże wymagania. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakie są plusy i minusy pracy w firmie? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem tu zatrudnienia.

Spartakus

Trudna firma kiepska atmosfera w pracy wymagania i obowiązki za trzy etaty a płacone za jeden co do płacenia to centusie jakich mało

bocian
użytkownik zarejestrowany

Wiecie czy oferta pracy na asystenta działu oprogramowania jest wciąż aktualna? wsparcie działu programistycznego w codziennych obowiązkach to nie stanowi dużego zakresu obowiązków, a pewnie w zamian i tak są dobre zarobki.

Dobra zmiana na rynku pracy może zacząć się już teraz. Dodaj opinię o LEO Gmerek Maroń sp.j. jako pracodawcy. Czy twoim zdaniem warto podjąć pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o LEO Gmerek Maroń sp.j. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEO Gmerek Maroń sp.j.