P.U. Archi-scan

Zabrze

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o P.U. Archi-scan

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U. Archi-scan

ciekawa

Jak wygląda aktualnie sytuacja z wypłacalnością w tej firmie? Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy jest sens iść na rozmowę.

ernie

a ze zlecenia przeszedłeś na umowę o pracę w ogóle?

KasienkaS

Pracowałam z nimi tydzień...i dobrze, że tydzień...miała być umowa zlecenie 7 zł, najpierw musiałam się o tą umowę dopytywać i w końcu po tygodniu dostałam, ale uwaga umowę o dzieło ze śmieszną stawką akordową. Kierownik oczywiście, że to tylko na umowie a w rzeczywistości będzie inaczej...jasne...zwolniłam się po tygodniu i dostałam marne 50 zł..

xyz?

Jedna wielka tragedia. Nie ma co tracić czasu i nerwów na tą tzw. "firmę", są niekompetentni, niesłowni, niewypłacalni i nie przestrzegają żadnych reguł dot. regulaminu pracy czy też zawartych umów z pracownikami. Najlepiej polecam : Omijać Szerokim Łukiem.

lo....

Praca sama w sobie nie jest zła atmosfera między pracownikami bardzo fajna, a co do szefostwa to wystarczy przywyknąć a poza tym jak w każdej firmie zawsze są problemy na linii pracownik szef no ale cóż nic nie da się z tym zrobić.

..ha

Półtora miesiąca to jest nic zaraz będzie 8 miesięcy jak nie ma kasy z kwietnia towarzystwo też nieciekawe jedni wychodzą zaraz jest gadanie na drugich i atmosfera również przyczynia się do tego, że są problemy z kasą

Niki

Nie polecam pracy w tej firmie, trzymajcie się od niej z daleka! Praktycznie co miesiąc opóżnienia wypłat (najdłuższe wynosiło 1,5 miesiąca). Szefostwo pozostawia wiele do życzenia są beszczelni i ciągle kpią z pracowników, zero szcunku. Co chwile obniżane są wynagrodzenia i albo przyjmujesz takie warunki albo znajdzie się ktoś inny kto będzie pracował (bardzo dobrze, że tak mało chętnych jest). Atmosfera między pracownikami super, praca sama w sobie również fajna i to by było na tyle. Radzę się nie zatrudniać bo nie wiadomo kiedy dostaniecie wypłate.

...A

Nawet nie wiem od czego zaczać czy od chamstwa jakie panuje w tej firmie czy od niewypłacalnosci "szefostwa"...gdyż na wypłate z maja i kwietnia czekam do dnia dzisiejszego(wrzesień) i nadal jestem zbywana przez rózne osoby z którymi sie kontaktuje. Przez pracowników byłysmy (ja z moimi kolezankami z pracy) oskarzone o oszustwo gdyz podejrzewano nas o oszukiwanie z godzinami pracy, co było niedorzeczne!!! bo praca zalecona przez nich zawsze zostawała wykonywana na czas ponieważ zostawałysmy do wieczornych godzin by tylko pomuc im skonczyc zlecenie. Dostałysmy "nagrode" w postaci wypłaty 0 zł oraz oszczerstw na nasz temat. Potraktowano nas skandalicznie! oraz skandalicznym faktem jest to iż upominamy sie o zarobione uczciwie pieniadze i zostajemy zbywane za kazdym razem gdy tylko ktos łaskawie odbierze telefon. Sprawa trafiała do sądu bez zadnego skutku pan "szef" nie boi sie zadnych konsekwencji co jest jeszcze bardziej zenujace. NIE polecam pracy w tej firmie.

tr.com

Firma jest nie wypłacalna czekam 4 miesiąc na wynagrodzenie zarządzający firmą są bezczelni atmosfera w pracy fatalna nikomu nie polecam

ma

Kiedy zmienił się dyrektor w firmie zaczęła panować okropna atmosfera. Stosowany jest szantaż oraz złe zachowanie na pracownikach. Z dnia na dzień dowiadujemy się że pracujemy za inną stawkę niż była przewidziana w umowie. Po przepracowanym miesiącu dochodzi również do obcinania godzin pracy za rzekome błędy.

jo

samą pracę jak i ludzi w tej firmie oceniam bardzo dobrze, praca lekka a współpracownicy mili i pomocni. jednak kiedy przychodzi do wypłaty zaczynają się problemy. płacą nieterminowo, z dużym opóźnieniem i nierzadko w ratach, i niestety dzieje się to nagminnie.

Zostaw opinię o P.U. Archi-scan - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U. Archi-scan