Opinie o ESAProjekt Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ESAProjekt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESAProjekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESAProjekt Sp. z o.o. w Katowice

ktoś Nowy wpis

nie polecam, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nikt nie wie co ma robić. Ogólnie mówi się, że ESE się albo kocha albo nienawidzi. Ale tych drugi jest więcej ;)

Hanna Nowy wpis

W tej firmie pracuje dużo bardzo ambitnych osób, obrażanie ich jest zupełnie nie na miejscu. Ale nie rozumiem jeszcze jednego, dlaczego nie piszecie ?

Alicja Nowy wpis

@pani ktos piszesz, że firma ESAProjekt Sp. z o. o. nie jest miejscem dla ambitnych ludzi. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia?

emodi Nowy wpis

Co jakiś czas trafiają się nowe projekty @xum, także o stabilność firmy oraz pracy nie musisz się martwić. Fajnie, że nie biorą do tego byle jakich projektów, zazwyczaj są one bardzo ciekawe. Umowa jest o pracę. Więc to też sprawia, że masz urlopy i nie ucinają Ci dni przez L4

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ESAProjekt Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zygmunt

@Emilia ...rozbawiła ta wypowiedź moją osobę znacząco :-)

pani ktos

Nastroje w firmie słabe, korporacja wchłonęła tę firmę, zarząd ubezwłasnowolniony, wszystkie decyzje przez krakow i najmadrzejszego prezesa! nie jest to miejsce dla ambitnych ludzi, zresztą jak cały comarch. Powyższe wpisy widać tworzone przez korpoludków, którym za to płacą, a płacą marnie.

ESAPowy

Nie tylko Oracle Forms, jest też C#, Python, AngularJS, przez chwile nawet ktoś pisał apke na Androida ;) Ekipa super jedyne minusy to brak kawy i siedzisz w pracy 8,5h z obowiązkową 30 minutową przerwą.

kalus

esa projekt to dział związany z jedną z największych Polskich firm jaką jest Comarch. A więc co za tym idzie firma jest zapewne dość mocno prestiżowym miejscem jesli chodzi o zatrudnienie. Co do rekrutacji to jeżeli masz się na nią zamiar wybrać to przygotowałbym się na Twoim miejscu naprawdę bardzo solidnie

Ostatnio dołączyłem, firma daje radę, chociaż kawy brak :)

esista

Niestety to prawda z tymi formsami. Po comarchowym przejęciu tragedia - wszystkie procedury korporacyjne. Wszystko robione byle działało na ostatnią chwilę. Fajni ludzie ale to jedyny plus tego miejsca....

pracownik Esy

Aktualnie jestem tutaj zatrudniony na stanowisku programisty, więc informacje mam z pierwszej ręki. Największą zaletą tej firmy jest zespół, pracowałem w kilku miejscach, ale nigdzie nie spotkałem się z tak sympatyczną, zgraną ekipą. Po wejściu comarchu zmieniło się trochę w organizacji, robocie papierkowej, no i straciliśmy darmową kawę:-) Ale nadal mogę rekomendować Esę jako świetne miejsce pracy.

moro
@pracownik Esy

A w jakich technologiach pracujecie, bo chodzą słuchy, ale nie chce mi się wierzyć w coś takiego, że 90% w oracle forms? A coś nowocześniejszego niż lata 90 ubiegłego wieku informatyki?

alleroed
@moro

No i zero odpowiedzi ;] Czyli słuchy bywają prawdziwe... Podobno zaczynali coś w nowszych technologiach, ale jak się całe życie robi w starociach to trudno potem się przestawić na będący 50 lat w przodzie świat.

Podpis nieczytelny

Witam. Proszę o informacje dotyczącą wysokości wynagrodzenia netto/m-c dla Kierownika Projektu w Esaprojekt. Widzę, że od długiego czasu poszukują pracownika na to stanowisko, więc jestem ciekawy co mogą zaoferować.

Ingmar

OK, super

2xl

nie 50% tylko 100% - proszę czytać wiadomości giełdowe. I to nie sam comarch tylko jego zależna spółka.

gość

podobno comarch kupil 50% akcji ESAProjekt Sp. z o.o. w 2012 r. Jak to wpłynęło na atmosferę w firmie ? Jak się zarobki kształtują dla programistów oracle ? [usunięte przez moderatora]

Misiek

Konkretna ekipa, moim zdaniem z dużym potencjałem. Mało ściemniania w biznesie, można się realizować, jak ktoś chce. Osobiście - polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ESAProjekt Sp. z o.o. - Katowice

ESAProjekt Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 14 ocen.

ESAProjekt Sp. z o.o.