Kancelaria Prawna Tamka Janusz Zalewski Radca Prawny

NIP: 5251035398 REGON: 141948416

Kancelaria Prawna Tamka Janusz Zalewski Radca Prawny

Opinie o Kancelaria Prawna Tamka Janusz Zalewski Radca Prawny

Ja

Bardzo dobry specjalista. Byłem bardzo zadowolony z usług Pana Mecenasa.

Bori

Radca jest okropnie bezczelny, wręcz wyzywa ludzi nie znając ich, najbardziej dumny z tego ze rodzina od 600 lat mieszka w Warszawie, wiec uważa się za boga, brak kultury; rozmowę kwalifikacyjną przeprowadził wręcz leżąc ma krześle, nogi wyłożone przed siebie, totalny brak szacunku dla innych, współczuję ludziom którzy z nim pracują, jak i klientom, wynagrodzenie po bezpłatnych praktykach 300zl, śmiech ma sali...

Ja

Arogancja ociera się o zuchwałość!

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna Tamka Janusz Zalewski Radca Prawny - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna Tamka Janusz Zalewski Radca Prawny