Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

Adres: Aleja Wojska Polskiego 11, 01-524 Warszawa

NIP: 5252380708 KRS: 0000266325

Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

Opinie o Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

mercedes

Bardzo profesjonalna i rzetelna Kancelaria, w której pracują świetni prawnicy i fantastyczny personel. Niepowtarzalna atmosfera pracy pod każdym względem. Partnerzy są wymagający, ale mają szacunek dla pracowników i są dla nich życzliwi. Faktycznie przydałby się system premii motywacyjnych i jakieś success fee od czasu do czasu, ale wszyscy wiemy, że bardzo mało kancelarii oferuje takie atrakcje szeregowym pracownikom.

Elomelo

Potwierdzam opinie, trzymajcie się jak najdalej od tego miejsca. Jest pełno takich kancelarii, gdzie można złapać doswiadczenie, ale przynajmniej pracować w przyjemnych warunkach i zarobić nieco więcej. Na jakiekolwiek premie nawet nie liczcie, chyba że to 200 zł w kopercie na święta co przy zysku wykręcanym wspólnikom przez pracowników jest smieszne. No ale jak CK do spółki z paniami wymyślił że potrawy na święta pracownicy przygotują sami (sic!) to się przyoszczedzilo i kasa do kopert się znalazla. Jeszcze te piękne przemowy jaka to wielka i wspaniała z nas rodzina. Od początku pracy poznacie natomiast uczucie braku elementarnego szacunku ze strony przełożonych oraz chęć skrajnego wykorzystania. Odradzam odradzam odradzam ale jeden jest pozytyw, nikt kto stąd nie odszedł nie skończył źle. Moje sugestie dla Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.: Całkowita zmiana modelu firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Usunięcie wszystkich wspólników

emo

Co do plusów praca jest do pewnego momentu bardzo rozwijająca i dzięki niej można nabyć wszechstronne umiejętności oraz niezbędną samodzielność. Trudno jednak liczyć na wsparcie merytoryczne wszystkich przełożonych, którzy wolą otrzymać gotowe rozwiązania od pracowników szczebla praktykanckiego lub aplikanckiego (nie mówię o osobach z uprawnieniami). Jedynie wspólnik wskazany w nazwie spółki stanowi pewnego rodzaju inspirację. Zarobki bardzo złe, wręcz głodowe w porównaniu do ilości pracy oraz zysku osiąganego przez wspólników. Fatalna atmosfera pracy, napuszczanie ludzi na siebie. Budowanie syndromu oblężonej twierdzy. Zarządzanie firmą leży, wszyscy są pierwsi do wypłaty zysków, ale sterować zespołami nie ma komu. Regularny mobbing i niedopuszczalne zachowania ze strony partnera zarządzającego, przymykanie oczu przez pozostałych wspólników. Opóźnianie wypłat po złości lub ze względu na nagły wyjazd.

Zostaw opinię o Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.