Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

Opinie o Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.

emo

Co do plusów praca jest do pewnego momentu bardzo rozwijająca i dzięki niej można nabyć wszechstronne umiejętności oraz niezbędną samodzielność. Trudno jednak liczyć na wsparcie merytoryczne wszystkich przełożonych, którzy wolą otrzymać gotowe rozwiązania od pracowników szczebla praktykanckiego lub aplikanckiego (nie mówię o osobach z uprawnieniami). Jedynie wspólnik wskazany w nazwie spółki stanowi pewnego rodzaju inspirację. Zarobki bardzo złe, wręcz głodowe w porównaniu do ilości pracy oraz zysku osiąganego przez wspólników. Fatalna atmosfera pracy, napuszczanie ludzi na siebie. Budowanie syndromu oblężonej twierdzy. Zarządzanie firmą leży, wszyscy są pierwsi do wypłaty zysków, ale sterować zespołami nie ma komu. Regularny mobbing i niedopuszczalne zachowania ze strony partnera zarządzającego, przymykanie oczu przez pozostałych wspólników. Opóźnianie wypłat po złości lub ze względu na nagły wyjazd.

Zostaw opinię o Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lta Doradztwo Prawne Dopierała I Wspólnicy sp.k.