Belfor Polska Sp. z o.o.

Opinie o Belfor Polska Sp. z o.o.

Z.

Rzeczywiście w Łodzi mało miłe osoby...(usunięte przez administratora)

Ja

Belfor oddział Warszawa bardzo mili uczynni ludzie, ale łódź a przede-wszystkim Pani Dyrektor finansowa Pani (usunięte przez administratora) coś okropnego porostu chamska nie miła zarozumiała kobieta. Pracowałam w większych firmach gdzie Dyrektorzy finansowi reprezentowali swoją osobą zupełnie coś innego, nie było tam takiego ujadania przez nich jak przez Panią (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie płacą marnie a wymagania maja takie jakby płacili minimum z 10 tyś. miesięcznie. Są bardziej sympatyczniejsze firmy gdzie można zarobić tyle samo co w Belforze ale człowiek i idzie do pracy z uśmiechem na twarzy.

Zostaw opinię o Belfor Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belfor Polska Sp. z o.o.