Opinie o Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Słupsk

Tylko kwalifikowany z pozwoleniem na bron może być na umowie o pracę? tak przynajmniej widzę po wystawionych tutaj aktualnych ogłoszeniach. Chodzi o robotę w banku, piszą o elastycznym grafiku. Na ile tu w ogóle można się z nim w takim razie dogadać i czy polecacie pracodawcę?

kasia

Bede przechodzić na emeryturę jak jest z odprawą czy firma wypłaca

@kasia

tak

Sabina Nowy wpis
@kasia

Jeśli masz umowę na stałe to tak i jeśli masz umowę o pracę

Zuzanna

Piszecie, że firma nie szanuje a nawet poniża osoby niepełnosprawne. Jak to możliwe? Taka atmosfera nie powinna istnieć w miejscu pracy... Czy zostały podjęte jakieś kroki żeby poprawić te sytuacje?

Sabina Nowy wpis
@Zuzanna

Witam nie wiem na jakim obiekcie tak traktują ludzi bo ka pracowałam w tej firmie 3 lata nie było żadnych takich zdarzeń kordynatorka super a że oszczędzają na środkach to każda firma to robi

Nie polecam firmy ,co prawda daje dofinansowania ale w Gdańsku w " Zieleniaku" jest okropnie . Środki mają najgorsze,chemię zamiast zamawiać raz na miesiąc to już kombinują i zamawiają co drugi miesiąc, ręczniki papierowe kupili gorsze bo tańsze i mniejsze ,wszędzie palą papierosy, u konserwatorów zlew zarabany klejami i farbami nie można domyc . Tam potrzebni silni i (usunięte przez administratora) a później ich wyciskają jak cytryne .Nie polecam

Agnieszka Nowy wpis

Wspominasz, że dają dofinansowania... Ale komu? Pracownikom? I na co?

Czy rekrutacja na stanowisko Ochrona - Kwalifikowany pracownik ochrony - POZNAŃ w firmie Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Buk

doprecyzuj pytanie - co konkretnie chcesz wiedzieć?

Lidia
@Buk

No a z czego korzystacie tutaj podczas pracy, co jest wam potrzebne, żeby ją wykonać? Pistolety, krótkofalówki i takie tam? ;)

@Lidia

Zależy jaki obiekt, zależy czy i jakie kwalifikacje ma pracownik

hmm

@Ochroniarz54 czyli jako osoba niepełnosprawna lepiej tu nie iść?

Pusia

Agopol- ,gdyby była zupełnie samodzielna ,to z całą pewnością byłaby nie zła firma .,jako z.p.ch. jej przelewy dla pracowników są uzależnione od centrali i głównych biorców kasy za ochronę ,to przedewszystkim Ekotrade . Niestety jest to niezbyt dobra firma ,ale właściwie to nie firma jako firma ,bo to tylko nazwa ,tworzą ją ludzie ,u z całą pewnością nie są inteligentami. Szefostwo lubuje się w poniżaniu ludzi ,a zwłaszcza niepełnosprawnych albo takich którzy mają tylko jedyny dochód jakim jest praca u nich. Coś okropnego. Ahopoliglby bardziej interesować się swoimi pracownikami ,a nie zcefowac to na szefostwo Ekotrade ,oni nie mają zielonego pojęcia jak powinno wyglądać miejsce pracy osoby niepełnosprawnej .

Ochroniarz54
@Pusia

Firma Agopol - Ekotrade nie powinna mieć statutu zakładu pracy chronionej...poniżają osoby niepełnosprawne, dyskryminują i nie potrafią dostosować dla os. Niepełnosprawnej stanowiska na obiekcie. Biorą grubą kasę z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych za niepełnosprawnych. Koordynatorka Daria jest świętą krową która niszczy psychikę i w żaden sposób nie można się z nią dogadać. Wciska na siłę swoich znajomków i przed dyrektorem łukaszem pali głupa. Nawiasem mówiąc ten człowiek jest niskiego ilorazu inteligencji, ślepo wierząc pseudo-koordynatorce. Firma ekoTragedia...choć płacili na czas...to wszystkim polecam dwa razy się zastanowić nad zatrudnieniem w tej firmie security. Przyjmują starych kapusi i lizusów...pierwsza koordynatorka wporządku p. Jola...takich ludzi powinno być więcej w firmie...nie byłoby mobbingu ze strony koordynatorów ochrony...niestety administratorzy obiektów nic nie mogą wskurać. Umywają ręce bo im tak wygodnie...

Ryszard

Byłoby dobrze gdyby nie szukano na siłę złych stron firmy. Dobra firma i pracodawca ,ale wymagają i to nie każdemu odpowiada!

Krys

Firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem dobre opinie i mam zamiar złożyć cv.

Wiktor

@Jozerk Łatwo kogoś oczerniać tylko warto się zastanowić żeby nie trzeba było przepraszać na forum!!

Jozek

Firma nieplaci w terminie

@Jozek

Czy mógłbyś szczegółowiej opisać nam sytuację? Próbowałeś porozmawiać z kierownictwem na ten temat? Może opóźnienia w wypłatach wiążą się z przejściowymi problemami finansowymi w firmie? Warto w takich sytuacjach udać się osobiście do działu kadr, by poznać wszystkie szczegóły.

Grajewiak
@Jozek

Pracuje już piąty rok i nie było poślizgu w wypłacie wynagrodzeń.Może pracujesz w innej firmie?

Ilona

@Marek, Twoja pozytywna opinia, chociaż pochodzi sprzed dekady, może być pozytywnym sygnałem. Rozumiem, że zastanawiasz się nad powrotem do firmy? Czy możesz napisać jakie są powody Twojej decyzji? Czy znasz kogoś, kto orientuje się w aktualnej sytuacji firmy? Dziesięć lat, to długi okres. Przez ten czas firma Agopol Ekotrade mogła się bardzo rozwinąć. Czy słyszałeś coś na ten temat?

Ilona

@Marek, aktualnie firma poszukuje pracowników na trzy stanowiska. Pod adresem http://www.agopol.eu/?praca znajdziesz szczegółowe oferty pracy. Może udało Ci się już wysłać aplikację do tej firmy? Dlaczego zdecydowałeś się aplikować właśnie do tej firmy, czy znasz kogoś kto tam pracuje i ma o firmie pozytywną opinię?

@Ilona

Pracowałem w tej firmie jakieś 10 lat temu i byłem zadowolony gdyż miałem nawet umowe o prace na czas nieokreślony a to się szanuje

Witam czy są przyjęcia do pracy posiadam licencje lecz grupy brak

Ochroniarz

Witam . Praca Fajna i Przyjemna w Firmie Agopol - Ekotrade

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Agopol Ekotrade Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Słupsk

• Jak się pracuje w Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Agopol-Ekotrade Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej